Чупокабра• 23 марта 2023
Ожила ли недвижимость?
Девочки, кто занимается продажей домов под Киевом, либо продает свой дом, просмотры/продажи есть? Рынок чуть ожил или лежит? Заранее спасибо
Мизимец• 23 марта 2023
Не знаю, чи купують, але будують активно навкруги на продаж. В нас навпроти 3 тауна не можуть продати, вже і ціну знизив забудовник.
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
бабла 0. Не знаю який купує в розваленій країні житло за ціною в ЄС
А ремонти роблять активно.
Регионщица• 23 марта 2023
Ответ дляМизимец
Може знаєте по якій ціні продають?
Регионщица• 23 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
та ті ж ремонти коштують стільки зараз шо очі вилазять.
Он пишуть що тарифи на ее піднімаються з 1 квітня, так що дещевше точно не буде
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Може знаєте по якій ціні продають?
120 кв м +30 горище ( як додатковий поверх можна зробити), до війни був ніби 60 з хвостом тис один, а другий дорожче, бо там землі більше, типу окремий заїзд, двір.
Ответ дляРегионщица
ясно шо не буде. буде лиш дорожчати!
Подивимось коли молоде покоління скаже FUCK IT і житиме з батьками поки старі не окочуряться.
було 52 мільйони, стало 33, народжуваність 0, ціни ростуть. Ну к, удачі
Регионщица• 23 марта 2023
Ответ дляМизимец
Ну не дуже й дорого)
Регионщица• 23 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
ясно шо не буде. буде лиш дорожчати!
Багато вагітних зараз) не хвилютесь за народжуваність
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Ну не дуже й дорого)
Це без ремонту. Схожі вторинний ринок тис за 110-120 продаються.
Плету корзинки• 23 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
Вы где в ЕС хороший дом за 150-200к купите ? Такие примерно 350-400 Германия.
Сарай в одну цену.
Регионщица• 23 марта 2023
Ответ дляМизимец
Вже з ремонтом? А який це напрямок?
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Вже з ремонтом? А який це напрямок?
Одеська траса, до м.Теремки 10 км, зранку в Київ навігатор веде або через Одеську, або через Крюківщину.
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляРегионщица
Вже з ремонтом? А який це напрямок?
Так, з ремонтом, але це я про тауни, окремострячі дорожче, ми не тягнули тоді, коли купували, або якийсь сарай 40 річної давності. Земля до війни була 2,5-4 тис.сотка.
ТочноБудет• 23 марта 2023
А якщо новобудова 240м.кв, (з підвалом і горищем) 80 км від Києва (Варшавська траса) то за 60 тис- це дорого? Без ремонта
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Дорого і нерозумно таку площу в наш час, хіба там буде циганський табір жити.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляМизимец
Пічне опалення, 50см стіна- будинок теплий, опалення не газове.
Але дякую за Вашу думку!
Чупокабра
• 23 марта 2023
Ответ дляКапуста Маша
Нет, стоит мертво, нотариусы говорят-очень мало сделок.
Печалька. Спасибо за ответ!
Чупокабра
• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Але дякую за Вашу думку!
Хороший дом
. Не берут?
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляЧупокабра
Хороший дом
. Не берут?
Не можу наважитись на продаж. 10 років будували для себе, а жити там не виходить... Так приціняюсь...
Чупокабра
• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Понимаю (((. Мы дом не строили, и прожили в нем всего 4гола, но я уже прикипела к нему, как к родному. А вы строили...
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляЧупокабра
Дякую за розуміння!
Чупокабра
• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Дякую за розуміння!
Пусть всё будет хорошо! Желаю, чтоб всё решилось наилучшими образом у вас.
Міні-бікіні• 23 марта 2023
А з чого ринку оживати? Війна не закінчилася, гроші людям з неба не впали, продавці ціни не знизили. З чого двіж?
Чупокабра
• 23 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Не знаю, возможно люди переезжают к Киеву поближе. А может это моя фантазия
. Знаю, что снимают квартиры много приезжих из других городов
Мизимец• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Але дякую за Вашу думку!
Дрова теж дорого, жили в минулому році в такому домі, то гроші в димар летіли. Для сім´ї 4-6 чоловік завеликий.