Тут как тут• 24 марта 2023
Фізика, 7 клас
Допоможіть, будь ласка. Дитина сумнівається у цих двох завданнях
БЦАшка• 24 марта 2023
Перші три фото не відкриваються. Є бот, який вирішує різні завдання. можете тут перевірити. Лиш потрібно зареєструватися. Скопіюйте завдання разом з варіантами відповідей в чат і він все вирішить
Тут как тут
• 24 марта 2023
Ответ дляБЦАшка
Завдання в першому коментарі
Ответ дляБЦАшка
навіщо ви це рекламуєте?
це з не просто бот, а штучний інтелект! якщо ми будемо це підтримувати, то скоро 80%професій полетять в трубу!
а те що написала автор, то прості задачі. хай дитина просто пропише задачі коректно і все.
і це 7 клас, не 9 і не 11. то яка різниця, що за оцінка буде там...
Весняний Марафон• 24 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
авторе, закачайте підручник видавництва Ранок (Божинова, Бар´яхтар) - він найкращий з фізики. і саме такі задачі там є розв´язаними.
Такі задачі є навіть в найгіршому підручнику, автор просто приеципово ними не користується. Задача 2 на одну єдину формулу, задача 1 навіть не на формулу.
Тут как тут
• 24 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
Дякую дуже!
Тут как тут
• 24 марта 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Ви знаєте, дитина вперше не впевнена у відповідях. Таких задач вони не робили на уроці. Я не цікавилась підручниками, бо до цього завдання питань з фізики не виникало. «Принципово не користується»- до чого це? Дитина все пише самостійно, а тут з‘явились сумніви, тому я звернулась на Порадницю, не для того, щоб Ви мене звинувачували! Немає чого сказати/ не витрачайте свій час на писанину.
Щиро дякую ir.zhuck за рекомендацію без нападів!