Плануємо відпочинок з друзями на західній Україні, порадьте будь ласка гарне місце. Побажання в ідеалі окремий будиночок, з гарним краєвидом, щоб можна було прогулятися по лісу, сходити до річки. Місцевість і житло цікавить не пафосна, як в Буковелі не за всі грощі світу.
Чекаю завтра• 26 марта 2023
Осоння Карпаты посмотрите, там и природа и не пафосно, можно с питанием 3 разовым, а можно без него. Домики есть и номера в отеле на любой вкус, ещё спа и лечебные процедуры.
Мама фіфті цента• 26 марта 2023
НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ. Немає західної або східної України, це одна держава, неподільна.
Скіфська пектораль• 26 марта 2023
Раджу містечко Косів. Не дорого. Центр прикладного мистецтва Прикарпаття.
Також це гастрономічний рай.
Лунтик-паунтик• 26 марта 2023
+за Косів.
Отель Байка,є номери,а є котеджі для компаній.
Місце просто чарівне -у підніжжя гори і навколо гори,поруч річка,вночі добре чутно журчання тої річки.
Можна поїхати у Верховину погуляти-дорога з горнихсерпантинів теж чарівна.Можна в Івано-Франківськ,та й саме місто Косів цікаве.