ВерСаСе• 27 марта 2023
Последний пост Лорак, она сделала свой выбор
Очень противно.
Выложила Лорак в очередной раз «воду», все вокруг да около, а выбор она сделала в пользу раши. «В Украине в 2017» меня придали к стене, «не поддерживаю формы насилия», а кто кого насилует забыла написать.
Как можно так себя вести? Лорак - самое большое разочарование из селебов в этой войне.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Досить вже її виправдовувати. Якби виїхала в ту ж Литву, Естонію, Польщу, то могла б на хвилі національного єднання разом з іншими артистами давати благодійні концерти, допомагати народу, ЗСУ і добитися прощення. Не хочу бути Вангою, але в мене є відчуття, що старість у Лорак буде бідною, помре жебрачкою.
З ким єднатися? З тими хто її витравив?
Її не простили б ніколи,щоб вона не робила б. їй в україну дорога закрита була на завжди.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
потому, что сразу высказался. а эта дура за год уже могла бы всё продать и свалить, никто её не трогал.
никто не знает отжали дом у них или нет. думаю, что нет. продадут, просто цена другая.
Блін,незнаю навіть що вам відповісти. Ви думаєте їй би дали гроші вивезти? Це ж їх перевести на інший разунок в іншу крахну. А якщо у неї рос паспорт то як сказав йося, це ( не памятаю точно,але смисл ) це пізда грошам.
Незнаю, може ви і праві на раунок продати ,свалити і жити на ті гроші, бо більше таких заробітків не буде як були це точно.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Якщо з 12-13 , то це злочин! І явно не дівчинка маленька просила щоб її гвалтували!
Це ще дитина. І здоровий дядько мав думати про це!
Він крнченрй відморозок. Подивіться на його вираз обличчя, аж мурашки по тілу і то від страху. Бо наче мяньячіна.
Фляшка на трьох• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
З ким єднатися? З тими хто її витравив?
Це ви так собі придумали, щоб мати чим її виправдовувати?
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Необязательно все терять.
Можно продать имущество.
Но у кого душонка пять копеек, в итоге все и потеряет.
Можно продать имущество.
Ну продать, а далі куди ці гррші і як їх вивезти, перевести? А в кого гроші в крипті, а у кого куплені акціі? Вкладені гроші це не лише квартира. От якраз у кого не було або було мало ті виїхали. А хто уклрінтвся сидять і не гугу. І моляться, щоб на слід виступу хуйла їх не заставили виступати
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
Любящая мать, которая хочет, чтобы ее ребенок учился за границей
А чого любящая мать не поїхала за граніцу з сином?
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
’Выше облаков’, ’Сдаться ты всегда успеешь’, ’Любила’, ’Мы не останемся друзьями’, ’Сила высоты’
Тільки више облаков знаю,і то постом вище нагадали. Все інше навіть не чула. Хітяри.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
Калуга, нижний новгород, великий новгород - это глубинка?
Це лише 3 міста. Все,більше ніде крнценртів не дають? Вони роблять тур і катають його по всій країні в кожній дирці і так зароьляють гроші. А ви думаєте спіють лише на лужніках?
Почемучка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
Это у Макаревича, Гребенщикова, Парфенова, Пугачевой не было или было мало?
Ну-ну))
Почемучка• 27 марта 2023
И да, как-то другие смогли выехать и деньги свои вывезти.
И только одна лорак ничего не может.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
простите, но вы задолбали своей лорак.
Нє, бл@ть, а тема про кого? Ви не забули в якій ви темі пишете і що ми обговорюємо? Може ви заблудилися то йдіть В іншу тему,що там сьогодні в топі ще висить?
Козачка• 27 марта 2023
А что можно ожидать от девочки, которую родители отдали женатому педофилу Фалесе еще подростком. Она еще тогда поняла как можно присосаться, она что закрыть глаза ради выгоды. Похоже ее семейка до сих пор паразитирует на ней. Мать странная. Отдала ее в интернат с каких то херов.
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
Значит, ее устраивала жизнь в Украине
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Тут і так все ясно . Не виправдовую і просто шкода,бо її травлять періодично тут на порадниці ще з давніх давен.
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
О том, что артисты ездят в туры по всей стране и дают концерты в разных городах, я знаю. Но вы написали так, как будто бы Лазарев дает концерты только в глубинке
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Ну-ну))
Та хто їх знає. Було чи не було і скільки.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляПочемучка
И только одна лорак ничего не может.
Виїхати так,змогли, а чи вивезли гроші того ми точно незнаємо.
Почемучка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
Как хто?
Вы!
Сами же писали, что выехали те, у кого денег не было или было их мало
Вы!
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
Значит, ее устраивала жизнь в Украине
Значить їй пофіг на почуття до своєї дитини. Народила, а інстинкиу немає. Одягала, кормила все як у люди роблять. Освіту дає. А любові нема.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
Ні я мала на увазі, що вони дають крнценьи по всих глубінках не лише у великих містах. Тобто , країна здорова і швидко все не обїздиш, от і катаються по всих закутках. А це все прибуток.
Марічка• 27 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Как хто?
Вы!
Так може вони виїхали і не вивезли ніфіга. Я так знаю як і ви. Те що людина популярна не завжди означає ,що грошей багато. Їхній рівень життя це великі витрати.
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
Но она не кукушка. Кукушка - это такая ’мать’, которая не кормит, не одевает ребенка, не дает ему образование, не видится с ним годами (или вообще не видится)
Почемучка• 27 марта 2023
Ответ дляМарічка
Так а что же с лорак?
Они могут так, а она не может?
Или просто приспособленка, как писали выше и против ветра не писяет?
Они могут так, а она не может?
Невісточка ж• 27 марта 2023
А где Зиверт, Йолка, Асти вообще понятно, она там замуж вышла и в кусты, Артик туда же?
Невісточка ж• 27 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вот так. Джанабаева с Константином Меладзе тоже в Москве
А Грановская?
Невісточка ж• 27 марта 2023
Темникова мне нравилась очень до войны, в начале что то постила в поддержку, потом быстро удалила