Чи із задоволенням ваші діти куштують суміш? Ми на нан експерт про. В якийсь момент донька почала її випльовувати. Тільки підносиш до рота, а вона вже відштовхує пляшечку. Що не так? (У нас змішане вигодовування, адже мого молока не вистачає)
Результат:
вже голосів:
15 (78.95%)
моя дитина із радістю куштує
4 (21.05%)
складно вмовити на суміш
Запароленое одеяло• 27 марта 2023
Спробуйте змінити пляшечку і змінити суміш. Є діти, які їдять всі суміші, а є діти, які не їдять жодну. Треба пробувати
вАлнуюся сильнА• 27 марта 2023
Вы лучше наладьте выработку своего молока. Посмотрите на ютюбе видео Нины Зайченко, очень толковый консультант по грудному кормлению. Много полезного и удивительного узнаете.
Ответ дляМати тріля
Потому что нан вонючая. Сами попробуйте.
Таку порадив лікар. А на що можна перейти?
Мати тріля• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Мої тільки хіпп їли з задоволенням. Інші так само і нутрілон і хуману ніяк
Невловимий Джо• 27 марта 2023
Їла з 2тижнів Фрісо до 1 5 року + моє молоко.дивно. суміш не могла бути гарячою? Змініть пляшечку для початку . Спарва не в суміші. Вона ж її їла спочатку. А може розпробувала..Фрісо смачна суміш. Норвежська. Фрісолак.Фрісовом...
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я це все передивилась у вагітність, перечитала книжок, підписана на 11 консультантів з ГВ в інсті. Але я живу трохи в стресі, мені здається, що це причина недостачі молока(( А ще немає нормального сну та прийомів їжі.
Та_шо_ж_таке• 27 марта 2023
Ответ дляМати тріля
Уж какой нутрилон на вкус бе, а мой ест с удовольствием
Невловимий Джо• 27 марта 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Все это хорошо.но не всегда подходит. Кума так налаживала что дите вечно голодное орало а она в туалет выйти не могла..спал по 40 минут. Зато нрудное молоко налаживала. Специалисты там всякие. А у ребенка недобор аеса и вечно орала. Не всегда оно помогает.у меня было смешанное до 1.5 года. И вон дочка выросла умница и красавица. И спала по 3 часа ..и молоко до 1.5 года было при смешанном. Номоим не наедалась..кричала через каждые 30 мин. Спасу не было.
Пацелуйнитуда• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
На любую по возрасту, которая подойдёт вашей дочке.
Ещё бутылочка. Не слишком маленькая/ большая дырка в соске?
Капля висит?
Может ребёнок давится или наоборот смесь густая и выходит слишком туго .
Капля висит?
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Соску на бутылке попробуйте поменять
Міняли і соску і пляшку, те саме
Ответ дляПацелуйнитуда
Капля висит?
Заміняли соску, пляшку. Тут навіть питання не в цьому. Вона ще рота не відкрила, а вже кривиться біля пляшки. В нас нан. Вона вонюча, може це причина. Але ж раніше їла…
Бодіпозітівна• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я бы к педиатру вообще-то съездила. Возможно она от еды отказывается, а не от конкретной смеси.
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
У нас нутрилон был . Отличная смесь , от вздутия в животике. Ребенок кушал с удовольствием. Я бы не привязывалась к доктору , может он от этого что-то имеет что вам ее предлагает.
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Тем более если вонючая. Вы сами попробуйте на вкус какая она
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Раньше была отличная , но это было 12 лет тому назад. Видать испортилась.
Твоя космішна• 27 марта 2023
Ответ дляМати тріля
У моего на хибб рвота фонтаном
Идеальное нан было и малютка позже
Яжбоматуся• 27 марта 2023
У нас теж таке було, так достеменно і не зрозуміли, в чому була справа. Лікарів обійшли яких тільки можна. Коли трохи підросла, почали давати ферменти для покращення апетиту. То стало дещо легше.
А так, то це було справжнє пекло: спочатку давала груди, потім ще трохи зціджувалася - давала молоко з пляшки. Потім ще суміш. З пляшки пити дитина теж не хотіла - доводилося її відволікати іграшками, піснями і тп, щоб вона хоч трошки поїла. Ну а там вже й три години минуло - можна починати годувати знову
Сусідка зверху• 27 марта 2023
Так може дитині вистачає вашого молока?
В мене було так само. Було змішане. І в рдин момент дитина відмовилася від суміші, зовсім. Я і давати перестала. Перейшла тільки на ГВ.
Мені здавалося, що молока взагалі немає. Зцідити могла максимум 30 гр. Груди в мене не великі. Але виявилося, що дитині всього вистачає. Вага була в нормі, дитина спокійна. Годувала до 1,10 р.
Гуляю босоніж• 27 марта 2023
Возможно дело не в смеси, а ребенка что-то беспокоит. В ротик заглядывали? Какает регулярно, колики как?
Ответ дляЯжбоматуся
Оооо! Все так само!!! Як же нам бути? Дитині три місяці. А може ви знайшли якусь підходящу суміш?
Ответ дляСусідка зверху
Так може дитині вистачає вашого молока?
Груди повні лише з ночі, всі інші періоди дня ніби невеличкі, щось смокче потрохи. Я ж не знаю чи наідається(( інколи після грудей плаче, тому і думаю що голодна 😭
А вчора все вирвала фонтаном. Певно переїла
Ответ дляГуляю босоніж
Груди ж їсть нормально 🤷♀️
Кредитная• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Моя донька с задоволенням їла нутрілон. Це гарна високоадаптована суміш.
Сусідка зверху• 27 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
В мене теж були груди повні, лише з ночі.
Спробуйте тиждень кормити лише грудьми. Не мучте дитину . Моя теж виривала суміш.
Прикладайте частіше, давайте дві груді. Спробуйте, все вийде.
Моя донька з пляшки взагалі не їла. Навіть воду не пила. В 7 місяців почала пити воду з чашки. З дитиною все чудово. Не худа, активна . Їй вже 5 років.