Я не Тролль• 28 марта 2023

Повернення грошей Аліекспрес

Що робити? Подала запит на повернення, продавець написав щоб мабуть я зв´язалася з таможнею. Я не згодна. Там пише погодитися чи відхилити. Я не знаю яку кнопку натиснути. Додаю фото.
Коротше, що робити, щоб вернули кошти?))))
Він мені в приват пише що знає що посилка не прийшла, а в спорі пише не згоден з поверненням. Чи я щось не так розумію??
Б´ю байдики• 28 марта 2023
Зареджектить, тогда по истечению срока будет решение АлиЭкспресс
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
А як? Я такого ще не робила
Б´ю байдики• 28 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А як? Я такого ще не робила
Отклонить, потом ждёте
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Я просто колись хотіла повернення зробити, щось не те натисла і спір закрили. А тепер не пам´ятаю що я тоді зробила не так.
Пліткарка• 28 марта 2023
Как я поняла

Предложение продавца - не возвращать деньги .
Я не согласна и не приняла его решение .
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Ответ дляПліткарка
Как я поняла

Дякую. Так і зроблю
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Отклонить, потом ждёте
.тепер так. Я хочу гроші а не товар. Тепер що?
Б´ю байдики• 28 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Вам товар доставили?
Какую вы причину спора выбрали?
(Это важно)
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Вам товар доставили?
Какую вы причину спора выбрали?
(Это важно)
Ні, він на таможні десь стоїть
Divine_3039• 28 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ні, він на таможні десь стоїть
А с какого числа стоит |?
У меня с 27.02 стоит
автор Я не Тролль • 28 марта 2023
Ответ дляDivine_3039
А с какого числа стоит |?
У меня с 27.02 стоит
Я не знаю. Писало що в моєму місті, а посилки не було, тому я написала продавцю, він скинув мені ссилку відстежити на міст експрес, а там номер декларації той що треба, а номер як не мій вказаний. І дав номер телефона міст, а то не міст. Я йому написала, а він каже - о, то вона не пройшла таможню - можете відкрити спор.