Доброго всім дня
2 місяці тому і досі раптово почалися такі симптоми як шум у вусі який віддає на голову , загальна слабкість,головокружіння,зниження тиску(хоча я схильна до зниження переважно),коли швидко йду ,чи по сходах відчуваю головокружіння,наче втрачу свідомість...
Одним словом аналіз крові чудовий,МРТ в нормі.
Я вже не знаю що думати і робити,гул в голові 24/7,приймала антибіотик від вушної інфекції,не дав жодного результату,каплі теж.
Залишається питання Можливо справді продуло? я й не помітила
Можливо в когось була схожа ситуація???
Зараз закордоном,немає можливості пройти дома обстеження,тут все дуже складно,благо мрт не довго чекала.
Можливо в когось була схожа ситуація???
Ответ дляInna_A
Як болит вухо? Немає прострілів? Не віддає в око або ніздрю чи зуби з тої сторони? Є така біда як запалення трійничного нерва
взагалі не болить,просто шум ,інколи сильніший інколи слабший.Є відчуття інколи що пів голови оніміло,включаючи обличчя,як затерпає
golublexa3• 28 марта 2023
У меня каждую весну такие симптомы, это сосуды или как принято говорить ВСД.
golublexa3• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
К неврологу, пусть Вам что то назначит для улучшения работы сосудов ГМ.
Ответ дляInna_A
От саме зараз іде мороз по голові,це почалося вчора,такими хвилями.Саме та ділянка яка турбує
golublexa3• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
В этом месте у Вас плохой отток крови с ГМ, Вам нужно пройти обследование.
Ответ дляgolublexa3
які саме?
можливо це шийний остеохондроз? також читала що можлива погана циркуляція крові
Ответ дляmammyanny
Вам треба до невролога, якщо лор органи виключені.
з лор все наче гаразд.
Лишя як до нього потрапити(( тут черги,можна хоч рік чекати своєї
golublexa3• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
УЗИ шейного отдела
loveagain05• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
это миф, нет такого диагноза
почитайте про вестибулярный нейронит, консультация лора, на доброкачественное позиционное головокружение.
Нужен манёвр Эпле
Лёжа не кружится? или при поворотах ?
Нужен манёвр Эпле
Лёжа не кружится? или при поворотах ?
Ответ дляloveagain05
это миф, нет такого диагноза
Нужен манёвр Эпле
Лёжа не кружится? или при поворотах ?
Нужен манёвр Эпле
Лёжа не кружится? или при поворотах ?
при поворотах можливо,потріюно поспостерігати.
Вперше чую за такий діагноз,дякую
loveagain05• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
Вперше чую за такий діагноз,дякую
у меня после вируса началось такое, ужас
я в Польше
loveagain05• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
з лор все наче гаразд.
Именно що наче, нужны очки Френзеля для диагностики точной или тесты специальные, увы не все лоры спецы в плане дппг
В Киеве только есть супер специалист в этом. Но я в Польше, сама манёвры делаю.
Ответ дляloveagain05
потрібно їхати в Україну,а у нас війна((((
у нас найкращі лікарі як виявилося
loveagain05• 28 марта 2023
Ответ дляСветлана0502
у нас найкращі лікарі як виявилося
Вот манёвр
попробуйте
делать пока не пройдёт
попробуйте
делать пока не пройдёт
loveagain05• 28 марта 2023
У меня было с правой стороны, запрокидываете голове в сторону где проблема
Ответ дляloveagain05
що робили?
Ответ дляloveagain05
Вот манёвр
попробуйте
делать пока не пройдёт
попробуйте
делать пока не пройдёт
дякую
Шпетна дівка• 28 марта 2023
У мене було , ну і лишилося в деякій мірі , на фоні стресу . Була на консультації у Борисенка О.М., приймала курсами адаптол 500 , 1 р вд і цинаризін , три місяці і перерив.
Нейроваскулярний конфлікт у зоні акустико-фуціального пучка .
Це коли судини переплітаються з нервовими закінченнями .
Ответ дляШпетна дівка
Ото він придумав діагноз, а ліки то як крейди попити. То воно само пройшло просто
Шпетна дівка• 28 марта 2023
Ответ дляJILLY
То не він , а лікар , який описував мрт . І не пройшло до кінця , вам мабуть не гуділо і не крутилось 24/7 раз без ліків а крейда допомогла))