Бяки-козяки• 29 марта 2023
Як захиститись від кліщів в приватному секторі.
Вимушено проживаємо в селі з минулого року. І дізнались що є така чудова річ як кліщі. В минулому році кожного члена сімї по 2-3 рази кусали кліщі. Кожного разу після укусу приймали антибіотик. Щоб захистись від кліщів регулярно стрижемо траву. Але все одно знімаємо з одягу та тіла десятки кліщів. Одяг оброблюємо репілентами.
Зараз весна і вони вже полізли. У нас же печінка вмре приймати антибіотики кожного разу як кліщ присосеться. В нашому регіоні вже зареєстровані хвороба Лайма.
Може яка прививка є. Бо мене вже тіпає від думки про тих кліщів
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
А інсектициди на них не діють?
ви маєте на увазі що треба покропити подвіря? навіть не чула про таке
Забагаловка• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так. Я не знаю напевно, але ж позбавляються якось від інших видів комах. Тому це перше, що спало на думку. В нас свій двір: дерева, кущі, трава. Кліщів немає
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
та в мойому регіоні звідки я родом кліщі велика рідкість,тільки в лісі чи на березі річки.
а тут їх дуже багато
Голубка миру• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
а тут їх дуже багато
Це де? Я виросла в селі, часто буваю в лісі, але кліщів ніколи не бачила
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2023
Моего ребёнка клещи любят. И боррелиозом уже заражался, лечили (давно). Прошлой весной жили в селе. Душ/помыться 2 раза в день снижает вероятность, что клещ присосется. Они впиваются не сразу, а водой смываются. Ну и не ходить по траве, не валяться в траве, траву косить, когда отрастает. И осматривать себя и друг друга ежедневно. Одежду менять после улицы и вытряхивать.
Мы пробовали разные средства от клещей. Что было в местном магазине. Они довольно токсичные, наносятся на одежду, но эффекта ощутимого, если честно, я не заметила(
Возможно, и правда, есть инсектициды, чтобы территорию обработать. Но тоже вопрос, насколько это токсично(
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
Делятин
Ондатрова шуба• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
а тут їх дуже багато
А де живете?
Я в приватному секторі з 2019, жодного разу не чіплявся кліщ, тільки на собаку,бо він полюбляє побігати по подвір´ї та городу.
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
Там кліщі рідкість
Що ви мені розказуєте. Кліщів тут тьма.
Садова гойдалка• 29 марта 2023
Да , в Киеве обрабатывают парки каким то ядом от клещей и знаю дачи свои люди тоже обрабатывают, узнайте в гугле что именно надо делать и кого вызывать
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А де живете?
прикарпаття
Голубка миру• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Що ви мені розказуєте. Кліщів тут тьма.
Не знаю , де ви їх знаходите, це не так
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2023
И ещё, зачем вы каждый раз после укуса пьёте антибиотики? От Лайма? Подождите месяц (или три недели, я уже не помню), сдайте анализ, и тогда уже, если надо, пролечитесь. Но вообще если быстро сняли клеща, вероятность заразиться намного ниже.
Не люблю натовп• 29 марта 2023
У мене тут така теж ситуація. Жила багато років у приватному будинку - навіть не знала як ті кліщі виглядають. Переїхали в інший район того ж міста, але поруч з парком - кліщів багато. Сама не знаю що робити, з собаками просто - дав таблетку і все. Шкода що людям так не можна
Где тут 0?• 29 марта 2023
є вакцина. коли жила за кордоном, робила таку. в наших поліклініках питала - нема такої
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
коли вже є хвороба то там зовсім інше лікування
Забагаловка• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
а тут їх дуже багато
Ну ось дивіться, біопрепарат. На ньому пишуть, що від кліщів
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
Не знаю , де ви їх знаходите, це не так
На всех по-разному цепляются. Меня всего однажды кусал. А ребёнка, с которым мы вместе на природе бываем - постоянно или ползают по нему, или кусают. И хз, от чего это зависит, группа крови, например, у нас одинаковая.
До рождения ребёнка я тоже думала, что клещи - это редкость)
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Тот же курс антибиотиков.
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
я трохи займалась городиною це відтихкліщів що на рослинах, але можливо вони і на цей вид подіють
Да, я блондинка!• 29 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
парня клещ укусил летом, сдал анализы, все ок....но Лайма проявилось только сейчас, врач сказала с этими клещами не всё так просто.
Эта_Шикарна)• 29 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
Если Вы не видели клещей, значит их нет. Остальные их придумали, чтобы пугать детей.
Бяки-козяки
• 29 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тот же курс антибиотиков.
при укусі кліща для профілактики пється одна пігулка. Ми перший раз були звернулись до лікаря щоб він витяг кліща і він нам виписав- пється одна пігулка.
я вже не памятаю назву але то копійочний антибіотик
Забагаловка• 29 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
На звороті розділяють на павутинного (з цим знайома) і просто кліща.
Голубка миру• 29 марта 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні в кого з моєї сім´ї чи знайомих такої проблеми нема,якщо говорити саме про цей регіон
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Анализ сдаётся в определённые сроки и не однократно. Более того, один курс антибиотик может не помочь. Это тоже контролируется. Наугад пить антибиотики, не сдавая анализы - вообще до одного места. Может помочь, может не помочь, зато резистентності к антибиотику вырабатывается.
Эта_Шикарна)• 29 марта 2023
Ответ дляГолубка миру
У Вас, вероятно большая семья, тысяч 60?
Продаю витрішки• 29 марта 2023
На жаль гемає нвчого. Привиаок немає. Бережіться. Купляйте репеленти. Минулого року 1 раз вкусив ..так я ліууюсь до стх пір. Лежала в лвкарні. Олександ.лікарня в Києві була забита на лайм. І знайте, що для профілактики треба птти зразу и 24 дні. А вже як пішло еоло..то 24 замало. Мінімум 45 і то не факт що допоможе.і тепер п´ють не 1 доксициклвн..а 3.бо доведено що борелії ховпються ч плівки. В мене у родича борелії повністю за 5 років знищили скглоби. Коли почали шукати причину то вже пізно. Лайм з´їв все.
Це аелика біда про яку не говорять. Я в лікпрні такого нсдивилася в інф.віддвленні з лаймом. І зір люди втрачали за тиждень. І тремор рук починався..ця щараза як влізе в нервовуто гаплик. Кому повезло одразу вилікуватись то велика удача.