Форточка• 29 марта 2023
Я йому не сподобалась?
Спілкувались спочатку місяць десь в переписках, потім вирішили зустрітись. Ми ходили в парку, говорили, можливо, я й більше, аніж він. Не люблю паузи. І все було ок. Десь години три гуляли. Після - запитав, як доїхала. Тепер пройшов тиждень. Більше не пише. Я перша теж не хочу, гордість. Але не можу зрозуміти, не сподобалась йому? Чи варто прямо запитати, що не так?
Знаю, що це дрібниці. Але прошу лише конструктивних коментарів.
Обстановщица• 29 марта 2023
Так. Не зайшли ви йому. Так буває, це не має знизити вашу самооцінку
Області пітьми• 29 марта 2023
Да, и не надо себе самооценку портить. Что с того, что вы узнали бы причину? Кроме осадка.
Вельшановна• 29 марта 2023
3 години гуляти по парку ? Вам по 14?
Ще й перейматися, що йому не сподобались .
КонхфЭдкаТузик• 29 марта 2023
Так не пишіть і не питайте, вам правду ніколи ніхто не скажу. Не сподобались, так буває. Це нормально
Ромашкинная• 29 марта 2023
Забейте, если бы сильно хотел - то позвонил бы. Не нужно за него думать
Личко Невеличке• 29 марта 2023
Запитувати не варто. Чимсь не зійшлися, можливо, суто його заморочки. Ні то й ні. Забудьте, пробуйте інші варіанти.
Оч@ров@Шк@• 29 марта 2023
Він тільки здатний вас водити по парку 3 години, не запросивши на каву вбо чай, ви ще переймаєтесь
Королева Сарказма• 29 марта 2023
Скоріше за все, ви йому не зайшли. Так буває, це не привід копатися в собі і винити себе.
Але не варто забувати, що є категорія мучин-принцесок, якоим жінки винні-повинні писати першими не чекаючи його першого кроку, цікавитися його справами, що їв, як спав, чи тепло вдівся, звати на побачення. Був такий претендент на руку і серце))). Неділі 2 переписувалися, потім зустрілися. Після зустрічі наступного дня написав, а потім якось так сталося, що кожного дня спілкування починала я. А якщо не напишу перша - він мовчить. Запитала, чому не пишеш? У відповідь дізналася, що він так виявляє чи зацікавлена я в ньому, бо жінок хватає, а йому треба відчути почуття жінки до себе саме таким способом. Які почуття при терміні менше місяця знайомства і однієї зустрічі - хз...
Тумба-юмба• 29 марта 2023
Ответ дляВельшановна
3 години гуляти по парку ? Вам по 14?
А что такого? В парке гулять уже не престижно? Это признак лохушки или что? Я всегда в парке гуляла,не любила толкотню в кафешке
Тумба-юмба• 29 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
«Не зачепили» ви його, так буває. Але він вас бачу зачепив)
Не обязательно. Просто сработало самолюбие ’ я что чем-то плоха,чем я хуже других’
Сама купляю квіти• 29 марта 2023
Ответ дляТумба-юмба
Може й так
Пригощаю кашею• 29 марта 2023
Як би ви йому сподобалися чи зачіпили,то він би за тиждень телефон обірвав.Значить не ваш то чоловік,а ви не його типиж.Так буває.Ваша самооцінка не повинна від цього страждати.
Королева Сарказма• 29 марта 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Краще водити по парку, ніж при першій зустрічі бігати по Новусу шукаючи відділ, де уцінка на продукти, щоб купити сендвічі і поїсти на лавочці (прикинь! Тут буває знижка 50%!!!). До каси я з ним не дійшла)))
Весела моль• 29 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ого! Ото таракани!
Неваляшкина• 29 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Да, есть такие мужики. Я с такими быстро заканчиваю общение
Неваляшкина• 29 марта 2023
Ответ дляТумба-юмба
Холодно по три часа в парке гулять
Неваляшкина• 29 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А если жратоньки захотелось?)
Тріль!• 29 марта 2023
Ответ дляТумба-юмба
Согласна. Тем более, первое свидание. Это тоже не всегда комфортно - есть с незнакомым человеком в кафе/ресторане. Лучше в парке погулять в первую встречу
ХикориДикори• 29 марта 2023
Якщо вам стане легше від того, то звичайно спитайте його прямо, що не так. Можливо в нього склалось враження , що він вам не сподобався, я ж не знаю хто з вас більшу ініціативу проявляв.
Тумба-юмба• 29 марта 2023
Ответ дляТріль!
Вот. А еще в кафе ты сидишь друг против друга и собеседникна тебя смотрит в упор. Мне такое на первом свидании не подходит)
Тумба-юмба• 29 марта 2023
Ответ дляНеваляшкина
А если жратоньки захотелось?)
Сказать об этом прямо. Мне никогда не хотелось,так как на свидание ходила предварительно поев)
КрестьянинДиор• 29 марта 2023
я с определенного возраста забила строить из себя принцессу. если кто-то прям сильно запал - пишу сама. все интересующие меня вопросы задаю и проясняю ситуацию.
не люблю находиться в режиме ожидания и гадания на кофейной гуще.
Забрызжу ядом• 29 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
То у вас включился режим охотницы
Сяду на шию, дорого!• 29 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
вы прям как налоговая)))
КрестьянинДиор• 29 марта 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
То у вас включился режим охотницы
возможно) но мне так определенно более комфортно - а комфорт я ценю, тем более без отношений никогда особо не страдала. нету - и х с ними)