sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff

Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_146
Форточка• 29 марта 2023

Я йому не сподобалась?

Спілкувались спочатку місяць десь в переписках, потім вирішили зустрітись. Ми ходили в парку, говорили, можливо, я й більше, аніж він. Не люблю паузи. І все було ок. Десь години три гуляли. Після - запитав, як доїхала. Тепер пройшов тиждень. Більше не пише. Я перша теж не хочу, гордість. Але не можу зрозуміти, не сподобалась йому? Чи варто прямо запитати, що не так?
Знаю, що це дрібниці. Але прошу лише конструктивних коментарів.
показать весь текст
heart 1
46 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_83
Карамбулкул• 29 марта 2023
31
Ответ дляВельшановна
3 години гуляти по парку ? Вам по 14?
Ще й перейматися, що йому не сподобались .
Это точно. Не мужская, не взрослая позиция у ухажера.
Всю ответственность переложил на вас.


anonim_210
Ума Палата• 29 марта 2023
32
Попросите развернутый фидбек по собеседованию
anonim_88
КрестьянинДиор• 29 марта 2023
33
Ответ дляСяду на шию, дорого!
вы прям как налоговая)))
хах, ну я нежнее, чем пристав общаюсь)
имела в виду, что если мне надо куда-то плыть, то могу и сама раскачать лодку)
anonim_97
Королева Сарказма• 29 марта 2023
34
Ответ дляНеваляшкина
А если жратоньки захотелось?)
Це він мене вирішив пригостити)
До слова - я не просила жратоньки)))
anonim_93
Неваляшкина• 29 марта 2023
35
Ответ дляТумба-юмба
Вот. А еще в кафе ты сидишь друг против друга и собеседникна тебя смотрит в упор. Мне такое на первом свидании не подходит)
А мне нормально, никогда не стеснялась есть при парне на первом свидании
anonim_93
Неваляшкина• 29 марта 2023
36
Ответ дляТумба-юмба
Сказать об этом прямо. Мне никогда не хотелось,так как на свидание ходила предварительно поев)
У вас какие-то комплексы будто. Я никогда не нажиралась перед свиданием, чтобы не дай бог мужчина не подумал, что женщина может захотеть есть. Это дикие комплексы, ну и есть как не в себя тоже бы не стала
anonim_93
Неваляшкина• 29 марта 2023
37
Ответ дляКоролева Сарказма
Це він мене вирішив пригостити)
До слова - я не просила жратоньки)))
Так я о нем и говорю, захотелось ему жратоньки, вот он и пошел в магазин и вам угостить хотел, нормальное дело
anonim_115
Потребую апгрейду• 29 марта 2023
38
Ответ дляКоролева Сарказма
Скоріше за все, ви йому не зайшли. Так буває, це не привід копатися в собі і винити себе.
Але не варто забувати, що є категорія мучин-принцесок, якоим жінки винні-повинні писати першими не чекаючи його першого кроку, цікавитися його справами, що їв, як спав, чи тепло вдівся, звати на побачення. Був такий претендент на руку і серце))). Неділі 2 переписувалися, потім зустрілися. Після зустрічі наступного дня написав, а потім якось так сталося, що кожного дня спілкування починала я. А якщо не напишу перша - він мовчить. Запитала, чому не пишеш? У відповідь дізналася, що він так виявляє чи зацікавлена я в ньому, бо жінок хватає, а йому треба відчути почуття жінки до себе саме таким способом. Які почуття при терміні менше місяця знайомства і однієї зустрічі - хз...
Так, буває такі принцесоньки) Якось, спілкувалися ми з одним мужчинкою, запрошував у гості, на моє що я перша до чоловіка додому не приїджу, посміхався. Потім почалися обідки, мовчання... А потім вивалив все гівно, що думав, що я маніпулятор, він мене кличе на трах, а я носом кручу та не їду
heart 2
anonim_97
Королева Сарказма• 29 марта 2023
39
Ответ дляНеваляшкина
Так я о нем и говорю, захотелось ему жратоньки, вот он и пошел в магазин и вам угостить хотел, нормальное дело
Ну, не знаю.
Для мене нормальне діло - зайти в магазин, підійти до вітрини зі свіжими бутербродами і купити, а не підбігцем метатися по маркету в пошуках уцінених продуктів. Не знаю, що має статися, щоб я, маючи непогані статки, при чужій людині так позорилася.


anonim_8
БоВжеВільна• 29 марта 2023
40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Він тільки здатний вас водити по парку 3 години, не запросивши на каву вбо чай, ви ще переймаєтесь
От точно, наступний і не думати. І більше так не гуляйте, півгодинки та в кафе на каву як мінімум.
anonim_219
Тумба-юмба• 29 марта 2023
41
Ответ дляНеваляшкина
У вас какие-то комплексы будто. Я никогда не нажиралась перед свиданием, чтобы не дай бог мужчина не подумал, что женщина может захотеть есть. Это дикие комплексы, ну и есть как не в себя тоже бы не стала
Причем здесь комплексы? Я на свидание иду,а не жрать)) Я всегда когда выхожу из дому надолго перед этим ем. Потому что не знаю как день сложится.
anonim_123
Клин_Кляйн• 29 марта 2023
42
Наверное, вы не понравились ему. Но связываться с ним, конечно, не стоит, выяснять а что не так и почему. Бывает.
heart 1
anonim_146
автор Форточка • 29 марта 2023
43
Дякую за поради))
Я занадто близько сприймаю до серця кожну людину. Треба навчитись легше до цього ставитись. Все врахую і піду далі
heart 1
anonim_181
Яйцеголовая• 29 марта 2023
44
Автор де ви познайомилися?
anonim_146
автор Форточка • 29 марта 2023
45
Ответ дляЯйцеголовая
Автор де ви познайомилися?
Ооой, на сайті знайомств
Я там вперше була
anonim_181
Яйцеголовая• 30 марта 2023
46
Ответ дляФорточка
Ооой, на сайті знайомств
Я там вперше була
На якому саме і як його звати?
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого



Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff