Чупокабра• 29 марта 2023

Что стало переломным моментом к решению похудеть?

Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Чим?)
Вони гарні тваринки🐷🐷🐷
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляКофр для ноги
за 3 місяці л і мінус 18
Це до чи після?
Кофр для ноги• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
что делаете? я тоже шочу ’швыдко’, но никак. Худею-худею, вес у меня тяжело с места сдвигается, результата нет неделю-две, начинаю есть фигню всякую, типа булок. На єтой неделе вообще фигня какая то, +1, но ушло за 2 дня правда, отек какой то непонятный, так я вообще чуть не плакала. Был бы быстрый результат, я бы не срывалась
ая стала їсти 1800 та худнути. та отєчность прибрала
Душка-свекрушка)))• 29 марта 2023
Поехала с подружкой в ТЦ и примеряли вещи в примерочных. Отражение в зеркалкале шокировало, особенно количество целлюлита, да и вещи смотрелись на мне не очень, а на подруге отлично сидели, так как у нее проблем с весом нет
Кофр для ноги• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Це до чи після?
після
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Вони гарні тваринки🐷🐷🐷
Так і я була гарним поросям
Трусиковед• 29 марта 2023
Проблеми зі здоров´ям. Перейшла на інтервальне голодування і кето. В якості приємного бонусу отримала природню вагітність (мало бути ЕКО).
Кофр для ноги• 29 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
о в мене теж спорт іг
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
Чередую разгрузку на яблуках і кефірі з інтервальним і підрахунком на 1200. Спорт не так щоб прям, басейн через день. Бігати хочу почати, але погода). Кожен грам сходить з болем)). В мене зайвих 10, -5 то мені вже легше і мотивація. Тепер треба подолати плато
Душка-свекрушка)))• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
Для того, чтобы не было отеков, нужно много воды пить
Радість моя• 29 марта 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
4 день на пп
сейчас обедаю)) вкуууусноооо
яйцо отварное, испекла ’хлеб’ из фарша хека и помидорка
хочу чуток сбросить, просто что б влезть в платья летние, у меня их много
а ну и еще хочу довести до белого коленья старшую дочь мужа)) ее муж облизывается при виде меня)) вот пусть и истерит)))))))))))
Первый абзац - уважение вызвали, второй- отвращение. Вы глупа, мягко сказано.
Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Так і я була гарним поросям
Ви людина і бажаю вам досягти необхідного результату!
Сама борюсь і дається все важкувато
бифидобактерияЖоржик• 29 марта 2023
Диабет
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Сама борюсь і дається все важкувато
В мене вже майже - 40 з того часу
Нічний дожор• 29 марта 2023
Вот, даже фото из магазина нашла.
Знаю, сейчас скажут, что я офигела и загоняюсь, но я поправилась на 7 кг и висит живот, он уже больше титек. Тут я его еще втянула как могла.
Убрала хлеб и не ем после 19.00, до этого и ночью жрала, и пол багета на завтрак. Начала йогу. Надеюсь продержусь
Котя_люлю• 29 марта 2023
Ответ дляКофр для ноги
1800? я не схудну на стількох. Я на 1400 худла, але зараз не можу налаштуватися знов на підрахунок, просто стараюся їсти помене і правильно, і не на ніч, але коли не коли і та булка сама мене знаходить, от як вчора((((
Добро с Кулаками• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Для чого це?) Шоб шо?
шо б шо шо?
Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
В мене вже майже - 40 з того часу
Це дуже круто!!!!
Вітаю!
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
шо б шо шо?
Доводити
Я_з_Франека• 29 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Пожалуйста, если не трудно, распишите подробнее
У меня один в один ситуация
Купите в аптеке листья брусники, завариваете кипятком . Эту чашку делите на 3 раза и пьёте.
Ну травы тоже нефрофит , тоже по стакану в день . Капли урохолум , я пила 2 р в день.
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так води п´ю багато, але це давня звичка коли ще лікувала нирки після мочегонних
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Це дуже круто!!!!
Вітаю!
Дякую, але ще всеодно є зайве, тому я себе так і порівняла
Добро с Кулаками• 29 марта 2023
Ответ дляРадість моя
меня как бы совершенно не волнуют ваши восприятия меня
я ответила на вопрос автора, а не ваш
Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
З якої ваги починали?
Мене на гормонах рознесло до 90 кг,лікар назначив дуже високу дозу,я з лікарні через місяць вийшла з +15 кг.потім ріст ваги не припинявся,ніщо не допомагало.поки обслвдувпння,поки трохи привели до ладу гормон фон…зараз вийшло скинути 10 кг,але ще потрібно 15 кг так точно
Завжди худенька була,а тут життя не в своєму тілі
Маю сечі• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
З якої ваги починали?
Зі 115
Добро с Кулаками• 29 марта 2023
Ответ дляМаю сечі
Доводити
ну человек доводит меня, мужа, почему бы не довести ее
я же не первая начала и не ревную мужа к свекрови
а там кукуха поехавшая
ну пусть едет дальше или ума набирается
она в прошлом году мужу сказала, что б я у себя на даче не ходила в купальнике, видите ли она приехала с мужем и я обязана ходить одетой, летом, возле бассейна, который построила я для того, что б там загорать и купаться
пусть не приезжает и мужа своего спрячет в шкаф
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
З якої ваги починали?
В мене мамі астму так лікували + 35 на рості 148, вона завжди десь до 60 була а тут кошмар, бідна як це тяжко.
Котя_люлю• 29 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
інтервальне мені не підходить, я на ньому зовсім не схудла, як не старалась. Підрахунок так, це мій метод, але якось не можу на нього налаштуватися. Розкажіть мені, будь ласка, про розгрузочні дні. Я іноді роблю кефірний, але це може раз в місяць, і зранку щось трохи їм, можливо вівсянку. Як Ви це робите? Ні тренування дома роблю 3 р в тиждень, мінімум 2. Так хоч тіло на щось схоже, а то як згадаю... через місяць з початку війни було мінус 7, хоча жерла таке, що ніколи собі б не дозволила, але не займалась, бо бомби з літаками над головою літали у нас, якось не до цього було трохи. Так от вагу скинула, а тіло це жах просто був, мені 38, а виглядала як бабуся 60 річна. У мене вага 72, але конституція тіла така, що мені б скинути хоча б 3, якщо 5 то вже мабуть і зайве. Але зовсім на місці стохть, хоч їм хоч не їм, дуже демотивує
Біток чи ефір?• 29 марта 2023
В новостях сказали что люди с ожирением чаще умирают от ковида
Это был апрель 2020, я весила 96 кг
За 14 месяцев 36 кг скинула
Сначала боялась ковида тяжелого, а когда вес пошел вниз то азарт подстегивал худеть
Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Так ,це просто треш
Я в неврології була,лікар дуже призначив високу дозу гормону(це вже потім мені сказали),а крапельниці місяць були.я прям відчувала як мене розносить
Важко