Чупокабра• 29 марта 2023
Что стало переломным моментом к решению похудеть?
сою не люблю• 29 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Выявленный преддиабет.
і у мене так, схудла на 23 кг
Люблю_смаколики• 29 марта 2023
Коли на вагах побачила 60. Навіть відображення в дзеркалі так не лякало) Зараз 54-55. Хочу ще 3-4 кг скинути. Правда якість тіла не дуже. Я і худою схильна до розтяжок і целюліту(
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
інтервальне мені не підходить, я на ньому зовсім не схудла, як не старалась. Підрахунок так, це мій метод, але якось не можу на нього налаштуватися. Розкажіть мені, будь ласка, про розгрузочні дні. Я іноді роблю кефірний, але це може раз в місяць, і зранку щось трохи їм, можливо вівсянку. Як Ви це робите? Ні тренування дома роблю 3 р в тиждень, мінімум 2. Так хоч тіло на щось схоже, а то як згадаю... через місяць з початку війни було мінус 7, хоча жерла таке, що ніколи собі б не дозволила, але не займалась, бо бомби з літаками над головою літали у нас, якось не до цього було трохи. Так от вагу скинула, а тіло це жах просто був, мені 38, а виглядала як бабуся 60 річна. У мене вага 72, але конституція тіла така, що мені б скинути хоча б 3, якщо 5 то вже мабуть і зайве. Але зовсім на місці стохть, хоч їм хоч не їм, дуже демотивує
Разгрузка: зранку 2 склянки теплої води з лимоном чи без. Потім можна травяний чай цілий день, 1 л 1% кефіра і при бажанні міску зеленого салату. 1 л ділите на 5-6 прийомів. Води багато пити.
Інтервальне в мене гарно йде з 19 вечора до 12 дня. Це так називається не істи на ніч)
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Так ,це просто треш
Я в неврології була,лікар дуже призначив високу дозу гормону(це вже потім мені сказали),а крапельниці місяць були.я прям відчувала як мене розносить
Важко
Нехай все владнається
Шлях до зірок• 29 марта 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Старша знайома, але в меншій вазі, круто виглядає в 45
Я когда-то тоже в очередной раз худела, увидев мать знакомой
Где тут 0?• 29 марта 2023
Здоров´я, класне самопочуття, легкість! Помітила, що важко стало ходити, речі підібрати стало непросто. Оце все в купі і спрацювало.
Люблю_смаколики• 29 марта 2023
Ответ дляНічний дожор
Вот, даже фото из магазина нашла.
Знаю, сейчас скажут, что я офигела и загоняюсь, но я поправилась на 7 кг и висит живот, он уже больше титек. Тут я его еще втянула как могла.
Убрала хлеб и не ем после 19.00, до этого и ночью жрала, и пол багета на завтрак. Начала йогу. Надеюсь продержусь
Дивлюсь на вас і бачу себе) дуже схожий типаж і фігура.
Вареничніца• 29 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Нехай все владнається
Дякую
Вам і мамі також здоров’я !
Пешеходик• 29 марта 2023
Увидела себя на одном фото... В тот день было много других, но одно просто убило меня. Начала худеть
Пузата Хата• 29 марта 2023
бугорки на животе...при том что мой вес 48, для меня много..кг 4 сбросить бы, но сейчас хорошо я втянулась, почистила питание, в зал 4-5 раз в нед, вижу как тело меняется, лучше фигуру с молоду держать
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Случайно увидела себя со стороны на видео. Поняла,что за год расслабона я превратилась в тетку, бабищу просто. И перешла на завтрак и салаты. За пол года вернулась в формы, когда посторонние обращаются - девушка
Кофр для ноги• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
1800? я не схудну на стількох. Я на 1400 худла, але зараз не можу налаштуватися знов на підрахунок, просто стараюся їсти помене і правильно, і не на ніч, але коли не коли і та булка сама мене знаходить, от як вчора((((
я до тренера прийшла з меню 1000 , і показала що я їм.Аналізували тиждень . Якщо я сплю мені треба 1400. при моєиу рості . Вага стала зменщуватися на 3 тиждень харчування 1800. (солодке мука крупи (крім греч) соль жарене солене -поки пркрутила,більш кєто) Не їм с 19 до 10 ранку
Пузата Хата• 29 марта 2023
Ответ дляНічний дожор
Вот, даже фото из магазина нашла.
продержитесь. Всё, что вы описали это пищевые привычки, недельку-другую потерпите, увидите результат и уже не будет хотеться так есть
Котя_люлю• 29 марта 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
а як часто це робите?
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляYanahapy
Ничего себе, дайте свой рецепт похудения
Я писала вище, чередую разгрузку на кефірі або яблуках з інтервальне 16/8 і підрахунок на 1200. Разгрузка 1л кефіру, вода, травяний настій, в мене мята і меліса, салат с зелених овочів по бажанню. Плаваю, поки ходьба), трохи тепліше стане почну бігати.
Зранку 2 склянки теплої води і на протязі дня ще не менше 1,5 л.
Ля-ля-ля• 29 марта 2023
Ответ дляКотя_люлю
а як часто це робите?
Через 4 дні робила, думаю через 5 тепер буду. Потім втягнуться 1 раз на тиждень