Моль Моллівна• 29 марта 2023

Де ви купували душову скляну перегородку?

Скло гартоване?бо є просто пишуть скло і виявляється воно звичайне.І взагалі в когось розбивалось?
Всім шампаньського• 29 марта 2023
Звичайно тільки гарантоване. Такі питання не повинні даже виникати, це є безпека. Скло дуже б´ється. У вас посуд не бився? Все скло б´ється.
Папина дочка• 29 марта 2023
В леруа купувала. Гартоване звісно. 8 років політ нормальний
Кусман Сиру• 30 марта 2023
Для виробництва душових перегородок використовується 2 види скла, гартоване і тріплекс.
Вважаю що безпека гартованого трішки презбільшена. В мене розбивалось і хоча кусочки не такі гострі як у звичайного скла, але ж все рівно ранять. Тому заказувала під свій розмір тріплекс. Поки що з ним нічого не сталося, служить собі 4й рік. І воно без рами. Якщо є маленькі діти, я б радила скло взяти в алюмінієву раму.
В іншу квартиру взяла перегородку равак, вона в рамі.жити буде людина похилого віку, вважаю що так буде безпечніше
автор Моль Моллівна • 30 марта 2023
Ответ дляКусман Сиру
дякую,обираю в рамі,але не бачила щоб вказували тріплекс
Кусман Сиру• 30 марта 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дуже часто взагалі вказують просто скло, без уточнення. А якщо в рамі, то тріплекс і не опріділиш.