Пампушечка• сегодня в 02:20
Не знаете, попало куда- то куда не нужно?
ГороховаЯ• сегодня в 03:44
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Они в субботу бить любят при чем тут я
Січень 2026: 5, 8, 9, 13 які дні тижня були?
Ви абсолютно ні до чого, календар до всього
Сама вумна тутички• сегодня в 07:02
Ответ дляБджолина королева
Они на работе-потужность хранят и доказывают нам как нам «повезло»быть бесполезным щитом под кинжалами)
Или просто тупые идиоты ,которым чуждо малейшее чувство самосохранения!
Это непуганые, которые или не видели обстрелов, или у они у них слишком редко и слабо, у которых есть свет и тепло
Вот когда посидят как Киев в жест, тогда будут петь по-другому
А шо сталося?• 2 часа назад
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Путин хуйло. Слава Україні 💙💛
ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
А куда вам нужно?
Ну хотя-бы на Уран у меня там тетя работает.
KROX@• 2 часа назад
Ответ дляПупс
На москву
Восемь кацапин под постом не выдержали такой ’наглости’)
Лиса Патрикевна• 1 час назад
Ответ дляПупс
На москву
І щоб горіла довго 🔥🔥🔥🔥 і лишилася вижжена земля
Неваляшкина• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Временно под контролем россии, не пыжься. Сами вернут, рано или поздно, под давлением со всех сторон, хуйло не вечный.
Добрая свекровь• 1 час назад
Хтось казав: «Кожен, хто краде під час війни, - ворог’. Здається, президент таке казав. Правильно же ж казав.
І ось – підозра для Шурми, багаторічного члена президентської команди. А ще – для керівника митниці, теж члена.
А вишенькою, п’яною від зухвалості, буде свіженька історія – і знову, о Боже мій милий, люди Міндіча, Енергоатом, енергетичне мародерство. На 2 млрд грн. Прямо зараз, під час холодоморних блекаутів.
Схема проста: державний регулятор швидко провів безпрецедентно великий (аналогів ще не було) розпродаж енергії, поки ще ціни не злетіли в космос (перед обстрілами). І, авжеж, декілька фірм, наближених до влади, мерщій скупили весь обʼєм. Причому скупляли в 3-4 рази більше, ніж скупляли завжди впродовж року. Для чого – щоби через тиждень, коли почався блекаут, мерщій скуплену енергію продати за значно вищими ажіотажними цінами. Виторг із цієї міндіч-оборудки – 2 млрд грн.
Племʼя.
Остап Дроздов
Племʼя.
Остап Дроздов
ОхиИВздохи• 8 минут назад
Ночью по фабрике Рошен прилетело, один человек погиб. А маня рассказывала, что вокруг Рошенов безопасно. Никому нельзя верить.
ОноВамнадо• только что
Трохи чорного гумору.
Виявляється жити біля моргу з постійним світлом і теплом круче ніж на Печерську