Пару раз когда была злая говорила это подруге, она походу обижается(
‘С тобой поговорить не о чем’ и ‘ну это для образованных людей’. Неужели я неправа? Но вроде правда..
Ответ дляЛеска
Так, це принизливо. Ви назвали людину тупою та неосвіченою. І навіть якщо це й так то 1. необовязково це озвучувати, 2. Навіщо вам тупі подруги, знайдіть такого самого рівня людей і спілкуйтес з ними 3. Навіщо вам подруги?
Ок, буду держать рот на замке
Я же не со зла блин
Alisa_B2011• 31 марта 2023
Про що з Вами можна говорити годинами? В чому Ви ас? Яке Ваше найбільше досягнення?