Добрый день 29.03.2023 получила СМС на выплату гуманитарной помощи.Кто получил еще? Нечего не известно сколько ждать начисления?И входят ли дети в эту выплату?
Дівчатка, будьте обережні.Автор тут недавно і одна тема.Ви ж пам´ятаєте про аферистів ? Що вони , зазвичай, активізуються , у скрутний час.А в смс автора вся інфо.Бери та дзвони.А хто там на тому кінці телефона ....Просто будьте обережні і перепровірте інфо по різним каналам.
Lydmila408• 02 апреля 2023
Ответ дляS-lana
Ви не праві.
Ця організація виїзжала по різним куткам України і реєструвала біженців.
Телефон дійсний.
Lydmila408• 02 апреля 2023
Вони казали,що гроші прийдуть на всіх членів сім´ї і чекати полтора місяця після реєстрації.
Элли Иванова• 02 апреля 2023
Ответ дляS-lana
Про этот фонд вся страна в курсе. Ново -пассит, говорят, шикарная вещь -попробуйте
nadezhdaLitv• 02 апреля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Людина просто по доброму попередила, що різне буває. Навіщо ви за заспокійливе? Якось неприємно таке читається. Як хамство
Ответ дляS-lana
Вам только обосрать всех извиняюсь за мой французский.Я что попросила данные?Я спросила кто получал.В чем моя афера?В вопросе?