Лівий Локіть• 02 апреля 2023
Бордюр з однорічника
Підкажіть, будь ласка, з яких однорічників можна зробити живу загорожу. Окрім відхилених чорнобривців і кохії нічого не спадає на думку. Опори нема ніякої, ну і щоб не за всі гроші. Дякую.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
Гугл каже з вербових гілок
Дякую,
а через п´ять років буду бігати з бензопилою)))
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Бордюр чи загорожа?
Скоріш бордюр. Посадила розарій,за літо начеренкую самшиту, щоб обсадити. А поки не придумаю чим замінити( ширина 70 см десь)
Пасти Ла• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую,
Кіношку знімемо) суху тикайте, щоб не проросла. Будь-які високі квіти, хоч цинію, хоч айстри
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ширше треба ,десь 70 см і щоб полоти швидко, я лежень)
Копирайторша• 02 апреля 2023
Загорожі зазвичай роблять з кущових рослин. Що стосується доріжок і бордюрів, то потрібні однорічники, які цвітуть і зберігають декоративність до самих заморозків. Крім тих, які ви згадали, зверніть увагу на лобелію, львиный зев низькорослый(не знаю як українською мовою). Чому саме однорічники хочете?
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Бо треба літо перетоптатись, потім розмножу самшиту. довжина бордюру близько 11 метрів. Дорого купувати, сама начеренкую.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Почвопокровные погуглите. Типа обриеты что-то посейте
Дякую, обрієтта низька, мені 30-60 см. десь треба
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Обриета это многолетник. Даже если в этом году посадить, то зацветёт только на следующий год.
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Петуния.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
В мене вона є на альпійській, проте низькувата десь см 20-25(
В рот не ложи• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ну я не знаю. На 60 см высоты запрос интересный. Гладиолусы посадите, или лилии, на следующий год пересадите в другое место.
Даже ромашка не однолетняя, это раз, а второе- это попробуй потом избавиться.
С луковичными проще.
Ну, или хосты посадите. Там на 11 м совсем немного нужно их. Растут хорошо и быстро.
С луковичными проще.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Петуния.
Буде дорогувато, а сіяти пізно її вже.
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ну якщо для огорожі, то кохія гарний варіант)) Ще мірабіліс можна.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
С луковичными проще.
З ромашкою не гарно, бо перерва в цвітінні, я намучилась поки обрізала сухі квітки. Краще щось без квіток зелене і пишне.
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Буде дорогувато, а сіяти пізно її вже.
Як це пізно? В грунт саме якраз. Яка частина України у вас?
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Дякую, піду мірабіліс гугляну, навіть не чула)
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
С луковичными проще.
Лилии и гладиолусы на такую площадь это дорого. Автор хочет дешёвый вариант.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Я вирощувала років три поспіль ампельну і тайдали. Сіяла під лампу в лютому. Розквітала на початку червня.
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Та ну не чули)) Рання зорька)) Зараз дуже багато гарних кольорів.
Копирайторша• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ну це гібридні сорти ви вирощували. Я веду мову про саму простецьку,яка сама насівається.
В рот не ложи• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Хоста самое беспроигрышное по моему опыту.
Только не мелкий лист, а крупную, она кусты даёт быстро пышные
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Завтра прошерстю насіннєві магази. як знайду- куплю, дякую.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую, хоста в мене буде з південної сторони розарію, вона багаторічна.
Лівий Локіть
• 02 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Цинераррия
Дякую. Вперше в цьому році посіяла. Але в мене її кущів 6 буде малувато.
В рот не ложи• 02 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Зато ее выкопать и убрать с клумбы очень легко.
Можете ещё георгины низкорослые типа весёлых ребят посадить. Там как раз примерно 50 см высота