Ліньки гуглить• 28 ноября 2025
Що робити з орхідеєю, яка вперто дає тільки листя, а квітів нуль?
Я вже з нею розмовляю, підживлюю, але не допомагає.
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2025
Наверно перекармливаете, тогда растут только листья. Я подкармливаю пару раз только после цветения и все. И уже снова растет цветонос, два месяца отдыхала.
Котя_люлю• 28 ноября 2025
Перепады температур.
Просушка пару недель.
Кроме того, сейчас темно. Нужна досветка, суммарно 12 часов.
Часто у тех, у кого ’сама цветет’, за окном уличный фонарь или в целом в комнате яркое освещение и орхидеям хватает
Просушка пару недель.
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Перепады температур.
Просушка пару недель.
Да, она любит много солнца, у меня южные окна на юге, солнце 360 дней в году. Но не сегодня.
Я не досвечиваю.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляН@Диете
Я поливала теплим душем раз на тиждень. І так десь три тижні.
А вода в пазухах не шкодить?
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Перепады температур.
Просушка пару недель.
На рахунок цвітіння не знаю, мені вона досталась з довгими повітряними коренями, сгнившими геть нормальними і довжилезним квітконосом. Цвіла все літо але не росла ( я її перевела на відкриту систему), стояла в глибині кімнати, світла мало. Почала восени підсвічувати , то почала активно корені нарощувати і листя нове.
Вікно їй не підходить, влітку там дуже жарко ( одну я вже загубила, в взимку холодно .Так що світло точно потрібне!
Н@Диете• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А вода в пазухах не шкодить?
Я тільки тут вперше прочитала, що там щось треба ваткою вимокувати. Та і я б не сказала, що вона там прям літрами стояла ) Як на мене, то швидко випаровувалася. Можливо, у кого прохолодно вдома, то буде довше стояти. Я взагалі не сильно з рослинами панькаюся, вони у мене ростуть за принципом ’хочеш жити - борись’) І все ок.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляН@Диете
В мене вологість в квартирі висока. В корі вже дві орхідеї згнили, хоч я дуже уважна до полива, навіть самі вибагливі рослини вмію поливати. Тому я думаю, що якщо б ще й купала свої, то то був би капець.
Єдина вижила,яку я вирощую в вазі без кори.
Мабуть вони мене не люблять, тому що я їх не люблю. Але подарували і вона пропала. Потім сусідка 2 викидала,я забрала, тому що це вже діло принципа:))
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А вода в пазухах не шкодить?
Если она стоит на солнце, то нет. Вообще ее нужно поливать и опрыскивать только в солнечную погоду, тогда проблем нет.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тому вони в мене і дохли-з осені сонце майже ніколи не попадає на вікно-перший поверх . Ще й холодно.
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А я на лето, наоборот, немного отставляю от окна, иначе ожоги. А осенью-зимой самое то.))
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Яка краса!
В мене влітку також багато світла і опіки, тому я навіть не ставила їх на вікно, поставила восени-вона згнила. Підвіконня холодне кам´яне, ще й опалення не було.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ось моя виживша. Я правда не знаю, чи можна її діставати, щоб помити вазу, на ній осад від води, але я боюся коріння ворушити.
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Очень хорошо выглядит. Вы же фильтрованной водой поливаете? Она не любит жесткую, у нас тоже такая вода, поливаю только из фильтра. Но вообще, за эти корни можно не бояться, они воздушные и легко нарастают новые.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Поливаю из-под крана, мне лень фильтровать, но наверное , нужно , да и ваза выглядит не очень.
Цветов Мне срочно• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Можна відстояною поливати, якщо фільтра немає.
У мене в корі ростуть, і під душем іноді мию, але поливаю зазвичай фільтрованою. Удобрюю через полив (1 раз удобрюю, наступний - вода). Після цвітіння прибираю з вікна, вони відпочивають, поливаю рідше. Потім знову, коли проростаж цвітонос, починаю удобрювати. Добриво беру мінеральне для орхідей Стимул.
Буває, що якась не відпочиває, може квітнути рік.
Своего не предлагать• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Яка краса!
Якщо згнила - скоріш за все, що пересушили.
Часто вважають, що орхи корисно не дополивати, а через це вони гинуть.
Я свої поливаю раз на тиждень повним замочуванням на 1-1.5 години. А влітку, коли була сильна спека, поливала раз в 3-4 дні.
И.О. человека• 28 ноября 2025
Я свою нічим не підкормлюю, поливаю дуже рідко, живе своїм життям пускає квітоноси навіть зі старих пагонів.
Аннуитет• 28 ноября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Какой шикарный желтый калачик
И.О. человека• 28 ноября 2025
Ответ дляАннуитет
Какой шикарный желтый калачик
Це бегонія, теж люблю її квітне безпреривно
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я наливаю воду в вазу, а вона величенька. Фільтр є, але багато фільтрувати треба, в мене полив часто буває спонтанно, тому так. Раз на тиждень в воду також додаю трошки добрива. Тим більше, що вона зараз в фазі активного росту, стоїть під лампою.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Вони в мене взагалі не просихали через те вологість. Донька ще й вікно постійно в кімнаті закривала жалюзі. Думаю,що вологість і темрява зробили свою справу.
Цю ,що відкритій системі, забрала в свою кімнату, поставила під лампу ів тепле місце.
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Яка у вас бегонія розкішна на задньому плані!
Дама с заначкой• 28 ноября 2025
Ответ дляИ.О. человека
А вона не втрачає декоративність?
И.О. человека• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Дякую!
И.О. человека• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А вона не втрачає декоративність?
Вона швидко розростається, квітне з часом не так пишно, але її легко розводити з листочка. Ось така літом була
Подвійна веселка• 28 ноября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Перепады температур.
Просушка пару недель.
кстати да. уличный фонарь( первый этаж). обе выкинули по стрелке
Котя_люлю• 28 ноября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не досвечиваю.
На южных и зимой не надо досвечивать
Котя_люлю• 28 ноября 2025
Ответ дляДама с заначкой
А вода в пазухах не шкодить?
Якщо у вас тепло і світле місце, швидко просихає, то не шкодить
При +18 і темному приміщенні буде гниття.
Котя_люлю• 28 ноября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
У меня под окном берёза возле уличного фонаря. Та половина дерева, что с фонарём, желтеет на 2-3 недели позже. Так что орхидеям вашим тоже что-то досвечивает