Ядвига Юсьлегко• 03 апреля 2023

А ви б розлучилися через відсутність сексу і не тільки?..

І не тільки сексу. Ні хороших слів, ні обіймів, нічого. Відносини жахливі, але чоловіків не робить кроків на зустріч. Раніше я постійно мирилася, обіймала, цілувала, ініціатором в ліжку теж більше я була. Одного разу я образилась через це все, і стала чекати ініціативи з його боку. І що ви думаєте, в нас близькості немає по 1-2 місяці. Мене це спочатку дуже злило, але зараз якось байдуже стало. Ну і в інших аспектах нашого життя нічого доброго. В нього заробітня плата 20 тис, але з них платить аліменти першій дитині. Вдома його практично немає, приїздить двічі на тиждень, діти повністю на мені. Але ж чоловік вважає, що в нього дуже гарна зарплата і інші і цього не мають. З цієї ж зарплати ще 4 тисячі іде на пальне. Інколи думаю, можливо краще розлучення. В мене двоє дітей, моя заробітня плата 12 тисяч. Мої батьки дуже допомагають нам і продуктами, і квартиру нам купили, і на ремонт гроші дають. Мені так соромно за це все перед батьками. Зла на себе через те, що я сама колись його знайшла на свою голову. Дякую тим, хто дочитав, немає навіть з ким про таке поговорити..
all_in_a• 03 апреля 2023
Звичайно, вирішувати Вам! Але, я б таке терпіти не стала. Мені краще самій ,з надією на прекрасне майбутнє, ніж з чоловіком, з яким попереду - повна депресія. Як казала Мерелін Монро : « З чоловіком має бути добре, погано жити я і сама зможу»
66сезон666серия• 03 апреля 2023
Автор, злиться на себя нужно не за то, что Вы его когда то нашли. А на то, что Вы его не можете отпустить. При всех тех минусах, которые Вы описали. Вы продолжаете страдать, жаловаться, но мысли о том, чтобы это все прекратить у Вас не возникает. Вы будете сидеть и ещё лет надцать злиться на себя что Вы его нашли....
Найдите в себе силы его потерять. Потому что жизнь у Вас одна.
черная мамба• 03 апреля 2023
Я съехала от такого, отсутствие секса по 1,2,3 месяца это просто днище было , потом оказалось он там заезжал чпокнутся ( смотрел порно с кореянками и подАхивал одну) а дома чтоб носки и трусы чистые, постель читая, чтоб пылинки не было,борщ и пирожки были уже горяченькие на столе его ждали и чтоб судочки на работу ему в 6 утра собирала и чтоб деньги ему свои на полку клала в общий котел :)) А я лох велась на это, семьи хотела,ага :)) Фу мерзкий никчемный лживый
Выяснила после того как ушла ,что квартира в которой мы жили была в кредите , а мне рассказывал что он купил :)