Смешнюча• 03 апреля 2023

Маленький рост - длинное платье

Девушки до 160см Вы носите летом длинные платья? Сегодня померяла в магазине длинное летнее платье, мне так хорошо в нём, но не взяла, потому что непривычно и не ношу такую длину. У меня 157см
Результат:
вже голосів: 51
36 (70.59%) Ношу
15 (29.41%) Не ношу
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Поменяла-померяла
Красавица писяная• 03 апреля 2023
У моей подруги рост 150, она носит, что хочет всегда
euhunter• 03 апреля 2023
Вернитесь и возьмите
это все предрассудки.
Вспомните женщин во все времена - никто не запрещал при малом росте ни кринолин, ни платья в пол со шлейфом.
КинДза• 03 апреля 2023
Мені не пасує. 158, подруга 153 багато зайвих кілограмів їй пасує.
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
157 см, ношу. Обожаю длинные платья летом. Не видно синих ног а они не загорают вообще.
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Не ношу,хоча подобається. здається,що я ще нижча тоді візуально
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Мне показалось наоборот,немного удлиняет рост..
Горня капучіно• 03 апреля 2023
Где взять такое платье/сарафан на рост 150? Или это только укорачивать надо? Никогда не встречала на свой рост нормальное по размеру платье, все на высоких
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
То Вас зі сторони не фотографували))))
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
В Хумане меряла)
Горня капучіно• 03 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
То Вас зі сторони не фотографували))))
Если с платформой/каблуками и фигура норм, то почему нет. Проблема только купить по размеру
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Та я ж немає нічого проти)) в мене фігура хороша, але якось не бачу себе я в довгому. Може то мої комплекси,я не знаю))))
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
По размеру идеально кстати подошло,пожалуй нужно вернуться)если не забрали..
Дикая Роза• 03 апреля 2023
160 ношу, я худа вони додають мені зріст.
Инстагра_мерша• 03 апреля 2023
а яку довжину взагалі можна носити маленьким?
напевно, що ніяку
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
напевно, що ніяку
Обычно до колена
Дикая Роза• 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
напевно, що ніяку
Єдина довжина яка мені не подобається, це по коліно, виглядаю як лялька)
Инстагра_мерша• 03 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
Обычно до колена
а чому до колін можна, а до щиколотки - ні?
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
напевно, що ніяку
До середини стегна ідеально,як на мене
Оябунчик• 03 апреля 2023
У меня 1.56 и я тоже не ношу длинные платья
Инстагра_мерша• 03 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
До середини стегна ідеально,як на мене
ну це ж міні
автор Смешнюча • 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Непривычно для меня просто... кажется все будут обращать внимание
Инстагра_мерша• 03 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
і показувать пальцями, ага
Вкуси мене• 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
напевно, що ніяку
Неправда
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
ну це ж міні
І що?))) Це заборонено?) Я не кажу про вульгарщину, а коли це красиво. Не бачу в такій довжині чогось незвичайного
parele• 03 апреля 2023
160, ношу.
Вкуси мене• 03 апреля 2023
Рост моей бывшей одногруппницы 152. На защите диплома она была в платье ниже колена. На свадьбе - тоже. Но в первом случае на ней были туфли на каблуках, а во втором - босоножки на танкетке
Инстагра_мерша• 03 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
ні, не заборонено, але незрозуміло, чому до середини стегна можна, а до щиколоток - ні.
і доречі, довжина міні напевно не пасує пані після сорока. коліна вже не такі гарні. а от в мене ще така бяка, як варікоз.
Курочка• 03 апреля 2023
Я 165, не ношу потому что мне некрасиво. Самое длинное - до середины икры
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Носіть що хочете))) маєте право) є ще штани,кого сукні не влаштовують))
Я кажу за себе,у мене все добре з фігурою. І не всі пані після 40 мають негарні коліна,ще б над цим комплексувати залишилося)))