Брюлик в стразах• 04 апреля 2023
Як вам такі піджаки? Можливо хтось бачив вживу
Шукала чорний, але леопард досить стильний
Каркуша Клара• 04 апреля 2023
Чорний на всі випадки життя, елегантний, гарна форма. Леопард теж красивий, але сильно запам’ятовується. Якщо вже є базові піджаки, то можна.
Брюлик в стразах
• 04 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
ссылкой поделитесь пожалуйста..
Це Голден гусь
Брюлик в стразах
• 04 апреля 2023
Ответ дляchancee
У меня в продаже пиджаки с таким перышком, даже не знала, что это знак какой-то. Спасибо, интересно.
А який це знак? Ви не бачите що пір‘я різне? Про якість піджаків взагалі мовчу
Брюлик в стразах
• 05 апреля 2023
Ответ дляchancee
Удалено администрацией...