куркулиха• 04 апреля 2023
Моя шикарна вечеря
Яка я рада що привчила себе харчуватись відокремлено від сім‘ї, а точніше так що щоб вони не захотіли, я їм те що мені на користь. Вже багато років, а згадала зараз про це бо бачу як фігура та якість тіла відрізняється від одноліткіа.
А у вас які звички харчування?
З напитків нічого крім води не п‘ю, рідко каву чи латешку на кокосовому
Правда, води п‘ю забагато останнім часом, треба врізати
А у вас які звички харчування?
Мао_Мяо• 04 апреля 2023
Ответ дляничевока
А орехи ж калорийные
Там их максимум 5 граммов. На всю тарелку если 150 ккал наберется, то славу богу)
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Що таке дабл шпинат?
Незважайте, це я дамі
Лукава_Кiшка• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Для чого?
Бо можна врізати сало, а порцію урізають або зменшують.
А ви, схоже, на підсвідомому рівні голодна, тому врізаєте.
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну вам видніше, на підсвідомому рівні як і на свідомому людина спрагла коли мова йде про воду
постою_послушаю• 04 апреля 2023
Ответ дляХвігура мічти
У вас однако железный желудок,если вы это можете скушать и без последствий...мне кажется при самом адском запоре помогло бы
В смысле? Шпинат, орехи, брокколи... не страшнее чем свёкла и капуста в борще
постою_послушаю• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Для мене задоволення це моє відображення в дзеркалі, ловити на собі погляди, шикарно себе почувати.
Ніхто вічно жити не буде, але я хочу бути здоровою і красивою, не готова це міняти на кусок свинини ну і не всі отримують від такого задоволення.
А, ну так не честно. Вы не любитель просто... А вот если бы при виде свиного окоода у вас, простите, морда дрожала, но Вы стойко ели свой шпинат, вот тогда другое дело
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну так суть в тому щоб змінити смакові звички
Г@Л@В@ломка• 04 апреля 2023
Чекаємо фото. Бо так геть неінформативно: може це пишечка так тролить нас
Ms. При теле• 04 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну ясне діло, худишки на підрахунку калорій не сидять
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляMs. При теле
Просто цікаво де ви про підрахунок прочитали?
Я просто не обжираюсь
Я таке знаю• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
И что запеченная свинина это плохо для фигуры? Белок и жир это хорошее сочетание, даже на диете .
Розбещена цяточка• 04 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А что страшного в свекле и капусте в борще?
Замрійлива• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Може, скиньте фотку, насфоні Вашої аечері, ось цієї з брокколі. І ми оцінимо
Замрійлива• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Я недавно в темі тут виставляла своє фото
О то у Вас є свіже фото, диш в темі закріпити.
Весела моль• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Чесно, мені пофіг на ваші веселощі
Як і нам на вашу траву у тарілці
Весела моль• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Я просто не обжираюсь
Просто генетика. Сколько траву не ешь, а такой не станешь, если папа с мамой не передали свои гены.
Просто красавица• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Ок, а як на рахунок іншої зелені? Щавель, наприклад? Рукола, листя салату?
Спробуйте першу страву з молодої кропиви, в мене вся сім´я їсть, смакота)
Кусюче сонечко• 04 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Я просто не обжираюсь
Хм, с такими приемами пищи я ожидала увидеть другое. А так похоже, и брокколи уже пора половинить.
Брюнетка в Мармеладе• 04 апреля 2023
У меня до 42х такая фигура просто на генетике была, без спорта и со свинкой.
Сейчас уже, конечно, возраст виден. Но и то, я не дома, кортизол шкалит, хоть брокколи жуй, хоть фри… Победим, тогда буду заморачиваться. А пока не до сравнений с ровесницами.
Кстати, со щавелем и шпинатом надо аккуратно, кому насоветуют… Почкам может не понравится.
Астановитесь• 04 апреля 2023
Автор, дело не в брокколи , а в генетике.я ем почти все , пью вино через день красное сухое. Прекрасно выгляжу в 40, лучше многих одногодок. фигура отличная, и мама , и сестра также
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Угу, вірю
куркулиха
• 04 апреля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ну да да