заповила посилку 18.03.23, підскажіть що робити, посилка їде укр почтою.
МУСЯкомарова• 04 апреля 2023
Сходите в свое отделение и узнайте. В Укрпочте такое бывает. Скорее всего посылка в отделении.
Борець за гаманець• 04 апреля 2023
У мене так кілька разів було, бо чомусь змінився формат телефону в профілі Алі і перестав відображатися код оператора. Всі посилки Укрпоштою отримувала без проблем на відділенні по номеру з паспортом. Можна на сайті чи в додатку Укрпошти за трек номером перевірити стан доставки, чи доставили на правильне відділення. З Новою поштою в такій же ситуації були проблеми, за їх даними я відмовилася від посилки (не було вказано телефон, але була ж адреса на посилці) і вони того ж дня переадресували посилку на віддалений склад. Я на наступний день отримала повідомлення від Алі про невдалу доставку, подзвонила на НП і вони запропонували доставити посилку платно. В посилці були недорогі речі, я відмовилася.
МУСЯкомарова• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Завтра так і зроблю, але я ніколи не користувалася укр поштою. Свого віділення немає, піду до найблищого дізнаватися. Дякую
Вы же указывали какой-то адрес в своём профиле на Али.
Вот Она Я• 04 апреля 2023
Подивіться по номеру посилки саме на сайті укрпошти, скоріш за все посилка на відділенні. Зараз якісь проблеми, номери не коректно записують (без кода оператора) я свої посилки на укрпошті забрала за номером замовлення з Алі,а ось нова пошта одразу відправляє замовлення на повернення і потрібно подавати заявку,тоді через тиждень посилка приїде до вас ( я заплатила 23грн за повернення)
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, але найблища нова пошта находится 2 кілометри від мене, з різних сторін. На яку прийде не знаю, піду до 1 і розпитаю. Можливо що до мене приходив кур´єр, бо в мене є конс´єржка і вона нікого не впускає.
LoveYouOrNot• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
А Нова пошта тут до чого?
За вашою адресою закріплене якесь відділення Укрпошти, шукайте в інтернеті по індексу своєму.
Ответ дляВот Она Я
Добрий вечір, надійшло повідомлення про першу посилку яка відправлена новою почтою, я не розумію що трапилося, у чомі її закрили
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
У меня было осенью. Это был всего мой второй заказ с Али. Первый был Нп и я тогда вообще не знала,что еще и Укрпошта тоже возит.не знала,как трек отследить. Прошел месяц и Али пишет статус ’невручене пид час доставки.’ Я расстроилась,думаю как невручене?. Начала искать в гугле что это значит. Прочитала,что это значит что оно на отделении. Наутро сходила на почту и забрала,оказывается она приехала 2 числа,они не прислали мне смс,а потом только 8 Али написал этот статус.
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Пишите им в поддержку. На Али.
Ответ дляВот Она Я
Пише що відправлення перенаправлено до іншого відділення. Завтра схожу питати, дякую.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Можливо те що моя посилка стоїть вже з днів 10, бо показувало по алі трекінгу що воно на оболоні, на наступний день пише що в латвії. Алі це така штукенція)
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
По треку смотрите на приложении укрпошты. Ч тоже с Оболони) мне сейчас Али пишет,что он уже тут,а само нп пишет,сто еще только выбуло з аэропорта в Китае)
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Я еще кроме приложений Укрпошты и Нп отслеживаю по приложению посылка нет и вот по такому,как скрин.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Мені взагалі повідомлень не приходить, Таке було якраз 10 днів назад, але прийшло тільки зараз. Це або збої відправниками алі або самою службою🤷♀️
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Все отслеживайте сами. Я после этой истории осенью сразу смотрю чей трек,нп или укрпошты и потом слежу по всем приложениям. Что интересно,они все пишут разное)
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Згідна, вже посилка на таможке стоїть тиждень, смс не приходить. Де воно, що воно не розумію, буду дзвонити в нп якщо не приїде до пасхи🧐
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Не ждите аж до Пасхи,уже можно спрашивать. И смотрите в приложении Нп,что там пишет,какой статус.
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
У меня такой сейчас статус на нп. А Али уже говорит,что доехало до страны назначения. Но по сроку еще рано,только 27 отправлено.
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
По програмі не можу, бо не вводиться номер посилки🤷♀️
Укрпошта отслеживает только после приезда в Латвию. До того пишет что такой номер отсутствует. У меня сейчас одна нп едет,одна Укрпоштой. Пока отслеживаю ее в тех приложениях,которые Вам выше писала. Доедет до Латвии,появится в приложении Укрпошты. Но у Вас если с 18 отправлена,уже до Латвии точно долюна была доехать
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вона вже як я зрозуміла в Києві, але не зрозуміло чи воно на складі, чи у відділенні 🤷♀️
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Підскажіть будь ласка що це означає? Його залишать у відділенні, чи відправлять назад?
МУСЯкомарова• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Назад не отправят. Вы на сайте Укрпочты посмотрели, где посылка?
Вчителька з мікрорайону• 04 апреля 2023
Ответ дляКречмаровська Кіра
Получается,они отправили на одно отделение,подержали там несколько часов и тут же отправили на другое. Странно,но скорее всего уже с другого отднления Вам придет смс чтобы пришли забирать. У меня на Али адресом как раз указано отделение Укрпошты,потому они всегда строго на то присылают,что я указала. А вот нп раньше на одно присылали,сейчас на другое,новое открылось,но они на расстоянии пары сотен метров друг от друга,поэтому мне все равно куда идти,все рядом.