Скорая помощь• 06 апреля 2023
Завещание.
Подскажите,кто в курсе,сколько сейчас приблизительно стоит написать завещание на квартиру.Киев.
Бурундучиха• 06 апреля 2023
А чого ви не звертаєтесь до першоджерел? Нотаріуси ж в кожному дворі
Я Вас не боюся• 06 апреля 2023
У кожного нотаруіса свої розцінки. Залежить від того, скільки він витрачає на оренду, місце розташування і т. д. У нотаріуса в Києві - 2 тис. приблизно, у нотаріуса в Іванкові - 1 тис. грн.
Скорая помощь
• 06 апреля 2023
Ответ дляБурундучиха
Дойду и до них.мне сейчас информация нужна.
Скорая помощь
• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дякую.
Бурундучиха• 06 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
То інформація ж саме в них