Байрактара• 06 апреля 2023
Як віддячитись дівчині з Польщі, яка забирала мій паспорт з вклейки на візу?
У мене живе знайома у Варшаві, але вона доручила своїй сестрі, бо сама не змогла, щоб та забрала паспорт з посольства і передала в Україну.
Значить вона їхала туди і назад.
Я сказала, що скину на таксі туди й назад і додатково ще на каву з цукерками
Мені відповіла знайома, що це їй нічого не коштувало, але якщо хочу віддячитись, то скинула реквізити для іншої сестри, що в Україні.і що я можу скинути скільки вважаю за потрібне
Як вважаєте, скільки можна скинути?
Значить вона їхала туди і назад.
Як вважаєте, скільки можна скинути?
Мексиканочка• 06 апреля 2023
Ответ дляБайрактара
1000грн буде окей?
как по мне то много, тур агенства за это берут 50 евро , но они все сами делают