сЛАдКОежКА• 06 апреля 2023

Чоловік сказав, що я ще гірше його колишніх...

Як би ви відревгували на таке? Дуже боляче
Весняний Марафон• 06 апреля 2023
Авторе, вам себе шкода жити з людиною, яка вас так не поважає ? Якщо є можливість, то роз´їжджайтеся, вам так буде спокійніше.
Білий Лосик• 06 апреля 2023
Недавно посмеялась:
Вічний двигун• 06 апреля 2023
А що ж він таку обрав?
Танцепесенная• 06 апреля 2023
Я в сказала, що в нього найменший та найзів´яліший член з усіх які я бачила.
Ну і більше б не бачилась з тим чмом ніколи.
Білий Лосик• 06 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Не чмиріть нікого, живіть в своє задоволення з коханою людиною. Це краще.
Мужчины для меня как класс уже не существуют. Я долго работала в чисто мужском коллективе офисного планктона
Обижулька• 06 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
То есть все его бывшие были плохими, а он выбрал ещё хуже (Вас)?
Он здоров?)))
Так йому і треба. Отримав, що заслуговує. Молитись треба було.
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ дляОбижулька

Ёлки
Сонечко• 06 апреля 2023
О миа .. зачем вы такого б/у шного подобрали .
Обижулька• 06 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Тю, я взагалі військова, надивилася))) Але вибираю все рівно кохання) з військовим))))
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ дляСонечко
Все бывшие сбежали от него)))
Обижулька• 06 апреля 2023
Автор, в чому ви гірша за попередніх, хоч скажіть, чого мовчите?
А ваша попередниця в чому погана була? Ми зараз по формулі вичислим, хто поганмй. Мабудь ваш олень все ж таки)))
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Бывших Бог отвёл, то он автора нашел и издевается. А она уже в депрессию себя загнала.
аромат Жука• 06 апреля 2023
узнала бы чем?
автор сЛАдКОежКА • 06 апреля 2023
Ответ дляСонечко
не б/ушний це тре, щоб років 15 було...
Білий Лосик• 06 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Поздно мне искать своего моряка дальнего плавания
Нульовий сантиметр• 06 апреля 2023
Не принимала бы близко к сердцу и сказала бы что может он не такая паинька раз ему все хуже и хуже достаются. Пусть исправляется)
автор сЛАдКОежКА • 06 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
мало готую, контролюю, виношу мозок, дома погано виглядаю, не цікава, нудна, без хобі, інтересів та друзів
Сонечко• 06 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
не б/ушний це тре, щоб років 15 було...
Да ладно , все прям в 15 женятся .
Замулена ріка• 06 апреля 2023
Я бы давно навернула и покрыла матами
автор сЛАдКОежКА • 06 апреля 2023
Ответ дляСонечко
Да ладно , все прям в 15 женятся .
це в ідеалі без минулого, щоб прям одна єдина у нього...
Пупс• 06 апреля 2023
Значить Бог його за щось покарав)
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А у него много интересов, хобби, друзей итд? Видимо так много, что кроме жены и пообщаться не с кем)
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ дляПупс
Значить Бог його за щось покарав)
Скорее жену)
Это ж надо было такого мужа отхватить)
Любимка-анонимка• 06 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
А що ж він таку обрав?
Так он же, когда ее выбирал, не знал, что она такая
Обижулька• 06 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви вже сказали, що ваші попередні були кращі з фінансової сторони і у сексі?) А з ним ви зробили помилку. Раджу сказати, та послати в Крим по ракушки)))
автор сЛАдКОежКА • 06 апреля 2023
Ответ дляПупс
Значить Бог його за щось покарав)
може мене покарав? не перші стосунки і не складаються, а спочатку наче все добре...
Обижулька• 06 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Гоніть падлюку. Жінок не можна принижувати. Для чоловіка свого ви можете бути тільки його Королевою.
Любимка-анонимка• 06 апреля 2023
Ответ дляСонечко
Да ладно , все прям в 15 женятся .
Не все, но в 18 лет у большинства парней уже есть половой опыт
дожену і ощасливлю• 06 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Вы не помыли посуду, да?
И Вам такое прилетело?
Мудак он. Не в Вас причина.
Розвідка Маші• 06 апреля 2023
А он сказал,что борщ невкусный,..рубашки плохо глажу я ..какой тяжёлый человек..как до реки бы дотащить.