Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
lilu502• 08 апреля 2023
Ответ дляviika65
кто же не любит?
є такі
a.ostroverh• 08 апреля 2023
Ответ дляlilu502
є такі
У нас обои в одном направлении)
marina ko• 08 апреля 2023
Топ.
vikuся• 08 апреля 2023
Ответ дляHedonist
Всю ніч не спали і підтримували тему в топі
Українці дійсно непереможні!)
Ви вже давно на Кідстафі, а значить у нас є довіра. Та й загалом тут вже практично сім´я.
Сподіваюся не тільки наші кошти, а і побажання з молитвами збережуть Вас та всіх наших захисників!
lilu502• 08 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У нас обои в одном направлении)
ага, у нас на двох стінах такі, на двох смужка
Светлана_umnica• 08 апреля 2023
Девочки , вот это круто!)
Советчица за сутки собрала в банку на тепловизор 70 000грн !!!
Мы молодцы!!!
Kvitkaliliia• 08 апреля 2023
Тримайте ранкові квіточки))
a.ostroverh• 08 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тримайте ранкові квіточки))
И мне сестра прислала
Qney• 08 апреля 2023
Ответ дляGupa
Доброго ранку, де всі?
Прокидаємся, ще не дозбирали потрібну суму!
Доброго, звітую: ми пів-ночі котиків для підтримки теми постили, тому спимо. Сьогоднішній донат зроблено, правда трішки менший за вчорашній, але назбираємо.
Morezza• 08 апреля 2023
Ответ дляlilu502
Дякую, люблю квіти вдома, така міні
оранжерея цілий рік
На кухні троянди
Гарні троянди, ніжні
Теж дуже люблю квіти, захоплююсь орхідеями. Дикий кіт був моєю мрією, тепер і у мене квітне)
вредная_я• 08 апреля 2023
Хай янголи завжди закривають вас своїми крильми! Дякуємо за захист!
FashiON_OFF• 08 апреля 2023
Всім добрий ранок ! Теж трішки перевела ! Слава Україні!
Клементина• 08 апреля 2023
Всім добрый ранок!
Ну що? - ще десяточка з хвостиком і буде Великодній дарунок від порадниці
Ще піднажмемо : навіть 10 грн чи 20 грн важливі!
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тримайте ранкові квіточки))
А що це на третьому фото?
a.ostroverh• 08 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
А що це на третьому фото?
Тюльпан
Просто я• 08 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ха! У меня соседи из дома напротив клумбу решили разбить!
Я тебя умоляю, какая клумба. Сто процентов картошку посадят и помидоры.
Просто я• 08 апреля 2023
Ответ дляNatkash
Ми так зі Львова на Одесу їхали, серед ночі заперлися з траси в якесь болото, і були там третьою машиною.
Когда читаю такие истории, аж легче на душе становится, от того, что ты не один такой придурок, который поверил навигатору и заехал в жопу мира. И не один раз
Qney• 08 апреля 2023
Щось банка встала, тут одні й ті ж тусуються, треба нову тему з посиланням сюди робить, або по інших нових жвавих темах кидати. Не всі біжать у топи дивитись (сама така, бо смисл їх дивитись, якщо там стопятсот сторінок - не буду ж я це перечитувати).
Ирина Веселуха• 08 апреля 2023
Ответ дляQney
Мабуть, хто хотів допомогти, вже допоміг. А 10000 грн ще треба назбирати.
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Да))) советчицы сила
Это точно. И не всегда мы язвы и змеи бываем
Tayano4ka_Tayano4ka• 08 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тримайте ранкові квіточки))
Мені мама присилала. А останнє фото з Туреччини від сестри. Мімоза місяць тому цвіла.
Клементина• 08 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Так і є!
Я також вчора основну суму перевела сьогодні зовсім трошки.

Але якщо багато зовсім по трошки, шанс є!
Клементина• 08 апреля 2023
О!
Рівно 10 лишилось!
Супер
Natkash• 08 апреля 2023
Докинула трошки до круглої суми. )
lilu502• 08 апреля 2023
Ответ дляMorezza
Гарні троянди, ніжні
Клас, вітаю!!! Квіти так підіймають настрій
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ для Просто я
Как там ваши сакуры и магнолии? Доложите обстановку.
Докладыааю, главный по Хвылювалочкам Просто я!
В центр так и не дошла. Но у нас более ранние сакуры, думаю
что в центре еще нет бутонов. Сфоткала веточку как могла, руки пакетами заняты были. Они такие страшные стали еще с прошлого года. Болеют, наверное.
Магнолию с балкона уже получилось лучше поймать.
a.ostroverh• 08 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Какая же там красотища!!!
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тримайте ранкові квіточки))
. Дуже гарний
alena2013• 08 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Какая же там красотища!!!
Пока еще не наблюдаю. Щас скринов наделаю цветочков. Почему-то выдает, что неправильный формат. Вроде ничего и не меняла в настройках.
Morezza• 08 апреля 2023
Ответ дляlilu502
Дякую
Радію кожному листочку і корінцю) Ось перше цвітіння)