Айпишница• 08 апреля 2023
Какие кроссовки вы купили? Чтоб ходить во время дождя
Яжемать Мне можно• 08 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Років три назад купила на базарі за 700 грн перебігати осінь) Бо тоді нічого нормального, спортивного не знайшла. Думала, за місяць розлізуться, а вони й досі, як нові. Ще ессо вдягаю, як злива, я на зиму купувала, але тепер така весна, що підходять.
В мене схожі чорні, ще за 400 грн брала, мабуть, роки 4 назад
Анатолій Кв• 08 апреля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Почитайте інструкцію виробників шкіряного взуття, воно не призначене для носіння в дощ. Тож або резинові чобітки, або є такі чохли для взуття, на промі бачила, наче 130 грн коштують, різних кольорів.
1. Скільки бачив взуття, але інструкції не було до жодної пари)
2. Більшість кросівок роблять із ’шкіри’ - шкіряної основи і полімерного верху (оці всі популярні білосніжні кеди і кросівки, а також усі неприродні кольори). І вони не промокають, бо то все одно що пакет на ногу взути целофановий. Відрізнити натуральну шкіру від отакою дуже просто - капнути води, натуральна шкіра почне вбирати вологу. Полімерна - ні. А ще якщо підпалити то вона почне плавитись)))
Горлаю зрання• 08 апреля 2023
Но я почти все время дома, так что даже не знаю..та и дождь если и есть, то мелкий
Пьяная вишня• 08 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Шо таке дізраптори?
Філа дізраптор років 5-6 тому дуже популярні аглішуз). Я не зносила і вони на товстій підошві