Ашотакоя• 09 апреля 2023

Чи обов´язково потрібні подруги?

Доброї ночі.
Навіяно темою, де подруга відмовила позичити кошти і стала поганою.
В мене до заміжжя було багато подруг, я дуже компанійська.
Потім стало менше часу, і з часом залишилися лише 2 подруги, з якими дружила 10 років.
Зараз в декреті з 2 дитиною, мені 41 рік і навіть ті 2 подруги мені в тягар. Мені хочеться краще поспати, почитати, в телефон потупити, чим з ними по телефону балакати чи бачитися. Вони мені стали як ніби зайві.
Мені добре з чоловіком, дітьми. Навіть родичів бачити не хочу.
Но чомусь думка, що це не правильно. Що прийде час і я пошкодую, якщо зараз з ними завершу спілкування.
Дівчата, може в когось така ж ситуація.Чи раніше була.
Як думаєте, послухати свій теперішній стан і перестати спілкуватися через силу чи навпаки хоч не хоч, но подруги потрібні?
Результат:
вже голосів: 76
29 (38.16%) В старості подруги НЕ потрібні
28 (36.84%) В старості подруги потрібні
19 (25%) Інше
Мейк-ап форева• 09 апреля 2023
Зачем так радикально? Просто сократите общение. Не вижу проблемы

Молчавочка• 09 апреля 2023
Навіщо подруги в старості? Вже переоцінка цінностей відбулась. Є онуки, яким треба час приділяти)
Хоббі , тварин Тощо
40каградусная• 09 апреля 2023
Не знаю як обовязково, кожному своє, комусь потрібні, а в когось вони енергії багато тягнуть
Татьяна-cb91• 09 апреля 2023
Тю) общайтесь тогда когда вам угодно. Я со своей могу год не видеться. Переписка может раз в месяц) она в адеквате и я тоже)
Мы уже в таком возрасте что пора делать то что нам хочется) зачем общение через силу? Кому оно надо?
Эта_Шикарна)• 09 апреля 2023
від 41 до старості - ще 30 років. не слухайте:)) через 15 років нову знайдете:)
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ для40каградусная
В яблучко.
Так і є.
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Я місяцями можу не звонити, якби вони самі не дзвонили.
І говорю через силу.
Щебетуха• 09 апреля 2023
Мені потрібні. Жити тільки сім´єю і їхніми потребами це мега скучно, я б почувалася як в клітці. Люблю зустрітися з подругами, піти на шопінг, випити бокал другий вина, пожаліся і порадіти одна за одну
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ дляЩебетуха
Скільки Вам років?

Щебетуха• 09 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Скільки Вам років?
сЛАдКОежКА• 09 апреля 2023
Мне не нужны друзья .
Есть семья , есть родные ( сестры и родители ) .
А вообще самый лучший друг себе - это я . Да , я люблю себя и ставлю себя на первое место .
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ дляЩебетуха
Ви ще молоденька.
Я в Вашому віці з подружками ще по клубах раз в місяць тусила.
Відчуття, що подружки вже зайві прийшло після 40.
40каградусная• 09 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
І говорю через силу.
Ви не в ресурсі, мабуть втома накопичилась
Меряю линейкой• 09 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Хоббі , тварин Тощо
Ми з сестрою дуже раді,що у мами є подружки.Бо живемо не близько.Тому і онуки не часто навідують бабусю.А так вони зустрічаються,то ДН у когось,то свято,то хтось приготував смачне, в ліс по гриби....Мододці,вік їх +-70років і їм все завжди щось потрібно,розважають самі себе)))
Молчавочка• 09 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Таких випадків не богато, ваша мама щаслива)
Щебетуха• 09 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Ви ще молоденька.
Моїй мамі за 60 і в неї подруг більше ніж в мене) думаю тут не в віці справа
Пуки-куки• 09 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
І говорю через силу.
Ну значит вам подруги не нужны. Вы завязаны на муже и детях. Многим нужны друзья\подруги. Они хотят общаться не только с мужем и детьми. Все мы разные.
Меряю линейкой• 09 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Та так.Вони і допомагають один одному.Вранці зідзвонюються,чи прокинулись,як хто себе почуває.
Маурита• 09 апреля 2023
Мені потрібні. Але я не показник, у людей різні характери. Я не хочу на старості жити життям своїх дітей і няньчити онуків , мені хватає своїх дітей, вважаю що мій обов´язок по догляду за дітьми закінчиться коли дочки підуть у доросле життя. Але є люди для котрих сім´я - все життя і нікого більше їм не потрібно. Це не погано, це лише інший світогляд.

Молчавочка• 09 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Це круто, атетзараз так навіть ні з ким так доужити
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ для40каградусная
Так, і фізична від домашніх клопотів і моральна через війну
Дівка в намисті• 09 апреля 2023
Вам отдохнуть нужно, это быт замотал)
Швидкоруч• 09 апреля 2023
Коли діти були малі, було так саме, зараз є кілька подруг, з якими я дружу з 15 років, спілкуюсь, коли є час, але теж немає часу
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Вам отдохнуть нужно, это быт замотал)
Ой, що так, то так!
автор Ашотакоя • 09 апреля 2023
Ответ дляШвидкоруч
Коди діти малі були теж спілкувалися?
Намазюкана нішою• 09 апреля 2023
считаю, что приятельницы нужны, без слишком близкого общения
Намазюкана нішою• 09 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Хоббі , тварин Тощо
внуки в лучшем случае раз в неделю, у них обычно свои интересы
Намазюкана нішою• 09 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
ну так декрет, вам не до лишнего общения сейчас
Молчавочка• 09 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Обычно приятельниц куча)) только знай отбивайся)
Подружки другое,
Пушап Мі мі• 09 апреля 2023
Все люди разные. Кто-то нуждается в подругах, кто-то - нет. Нет единственного правильного мнение. Если вам напряжно- значит, именно вам, не нужны.
Мне нужны приятельницы, знакомые - те, с кем можно посидеть в кофейне, поболтать, сходить куда-нибудь, пригласить в гости поиграть в настолки, к ней в гости сходить и т.п. Ради общения, совместного времяпровождения
А именно подруги, для какой-то помощи - дать/взять денег в долг, выручать, помогать друг другу - для такого не нужны. У меня для этого есть родственники- и я, и они мне, всегда поможем друг другу.