Вареничніца• 09 апреля 2023
Як себе пересилити?
Ніяк не можу наважитися піти від чоловіка. Є син 13 років. Немає власного житла. Проживаємо з його батьками. Маю багато побоювань як буду сама з дитиною ... Дайте чарівного пендаля
Я шалунья• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Я проживаю в районному центрі, тому така зарплата. Але судячи з відгуків моїх колег, які працюють в бюджетних установах, ситуація бажає бути кращою
Зачем вам бюджетна установа?
черная мамба• 09 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Зачем вам бюджетна установа?
Бо може автор на більше не тягне. Не всі юристи - хороші юристи.
Шикаю і викаю• 09 апреля 2023
За кордоном ви будете важко працювати руками. Ніяка країна з неба гроші не сипить. Можливо Німечина, но там часи життя в лагерях.
Юристи там наші не потрібні без знання мови. Можете в Київ переїхати на перший час жити в кімнаті, шукати роботу юристом + підробляти на тимчасових роботах.
Поросенка• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Думала залишити сина з батьками, а самій їхати за кордон на заробітки. Але у нього зараз перехідний вік, важко навіть мені, а як батьки будуть справлятися не знаю. Шкода що псуватиме їм нерви
От саме в цьому віці не варто. Є досвід, що потім ради ви не дасте ніколи сину. Маленьких лишати то ще так сяк, а в такому віці ви просто його втратите назавжди. Порада, їхати з ним.
Вам буде в сто раз тяжче і йому. Але зараз ви можете поїхати і сидіти на виплатах, потім помаленьку освоїтись і знайти роботу.
Ну не заробите ви на квартиру, але дасте в Європі дитині освіту.
Накладні мюслі• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Зачем рожать... Залет
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Заробляю 7000 грн, збережень немає, кредитів теж. За професією юрист. Батьки проживають в селі.
Зато ’модная’ 15 лет назад профессия...
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
А куда Вы сейчас подростка в село отвезёте? Ну, Вы же не пошли сами на агронома или зоотехника учиться, целенаправленно шли, чтобы из села вырваться. Ребёнка можете папе оставить.
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Не всі юристи мають достойний заробіток.
Ну, если юрист так себе, то да...
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Виїзджайте до Німеччини. Хлопчик піде в школу. Ви на курси або відразу на роботу.
Кем?
Юристом?
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Пошукайте іншу. На ворк.уа від 20к. До 80к зарплати. Це Київ, Одеса. На оренду вистачить.
Юрист юристу рознь.
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Зачем вам бюджетна установа?
Потому, что там был нормированный график, стандартные ситуации, больничные, отпуск и Автор в ус не дула.
Я шалунья• 09 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Ну это же писец жить с равнодушным мужчиной, дома у его родителей, ходить на работу за 7 тыс грн, какой-то сюр
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Знаете, сколько таких? Миллионы. Для Автора, главным было из села уехать. Ни амбиций, ни таланта, ни трудолюбия. От звонка до звонка отсидела на минималку и всё.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Яка ви молодець.
Люди на соціал виїзжають з дітьми пересидіти, зараз у всіх така можливість є, з нюансами звісно.
А ви працювати.
Не зацікавлені в мамах з малими дітьми.
А у Вас уже парубок. Навіть в Європі вже сам офіційно може залишатись.
Щось Ви не те говорите.
В Україні моя в 3 класі. Пів класу в війну вдома самі поки батьки на роботі. Я працюю вдома - якщо їду в офіс, моя теж сама пів дня. 8 років, скоро 9.
А Вашому 13.
Щось Ви не те говорите.
А Вашому 13.
Ку ка ку ка ку• 09 апреля 2023
За скільки років не заробити на своє і сидіти на 7000 .
Нічого ви не зміните
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Вам не потрібна держустанова.
І це не так страшно, як здається.
Потім ще сміятись будете, як боялись.
І це не так страшно, як здається.
Потім ще сміятись будете, як боялись.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ дляПоросенка
Щодо освіти.
Ніхто автору не сказав про різні школи в Німеччині. Про це потрібно знати, якщо їхати.
Я так зрозуміла, що син у автора не відмінник слухняний, раз автору важко і не хоче на бабусь лишати.
В Німеччині школи трьох рівнів. Hauptschule, Realschule та Gymnasium. І після Hauptschule ніякий ВНЗ не світить взагалі, лише прості робітничі спеціальності А саме в ці школи беруть наших зазвичай. Рідше в інші,якщо є здібності.
Це до того, що дасте в Європі дитині освіту.
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучка
Щодо освіти.
Берут наших и в реалшуле, и в гимназии. Если бестолковые, то никто их тянуть и пихать в универ не будет.
Кстати, хорошая беруфшуле, это кусок хлеба. Автор юрист с высшим образованием и толку?
Чудовий каламбур• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
По перше, роботодавці не дуже зацікавлені у працівниках з дітьми. Житлом забезпечують здебільшого тільки працівників, а не членів їх сім´ї. Тому, на мене ляжуть додаткові витрати за оренду житла. Якщо це Польща то ще й договір оказіональний потрібно укладати. А хто за мене порушиться, якщо я не маю там знайомих. По друге, залишати 13 річну дитину саму на цілий день в багатьох країнах заборонено. Мати проблеми із законом не дуже хочеться...
У Вас какая-то искаженная информация. Особенно про 13-летних, которых нельзя дома оставлять. В Германии детям с 14-ти лет разрешено официально работать. Мой сын, кстати, с 14-ти начал работать. Естественно, это не завод, а то, что разрешено законом, и то количество часов, которое разрешено законом.
Жилье вам нигде сразу не предоставят, его нужно самому искать. Но это очень возможно, особенно, если у вас есть знакомые в той стране, куда вы хотите ехать.
Я в Германии с подростком. Мы смогли найти жилье одной семье, которая хотела ехать в Германию. Т.е. они ехали не в никуда, а уже конкретно в определенный дом.
Если такого варианта у вас нет, то даже через лагерь соц.жилье достаточно быстро находят, нужно только выбирать земли, которые не переполнены беженцами.
Работать по специальности вы не сможете сразу, т.к. ваш диплом нужно подтверждать и сдавать язык. Работа руками есть всегда и везде, причем достойно оплачиваемая, а не 7000 грн с в/о юриста.
Я бы на вашем месте не раздумывая ехала в Германию. Но это выход из зоны комфорта, не все рашаются на этот шаг.
Поросенка• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучка
Щодо освіти.
Мій зараз в коледжі, розумію шо то не є дуже добре. Але порівнюючи з нашими вишами то небо і земля. Він реально вчиться і його вчать. Нема коли шаритись по парках, на півасік ходити, дурю маятись.
Я працюю в укр виші і одиниці вчаться всіх просто за гроші тягнуть.
Тут такий номер не катить, пахать треба нереально.
Чудовий каламбур• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучка
Щодо освіти.
Сейчас берут во все школы, где есть интеграционные классы , и те школы, которые ближе всего к дому. Мы жили в одном месте, там ближейшей была Hauptschule, ребенок ходил туда пару месяцев. Потом мы переехали в другое место и ближайшей была Gymnasium, теперь ходит сюда.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Наших берут, но не часто. По крайней мере из всех моих только один олимпиадник наш в гимназии там и один в Realschule. Одного обещают на следующий учебный год перевести. Остальные в Hauptschule. И это не тупые дети. Из-за языка в основном.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ дляПоросенка
По різному є.
Син в КПІ поспати ніколи. Всі пашуть. Хрещеник в Шотландії в училищі (у ВНЗ по віку не взяли, піде потім). Він один з групи вчиться - інші гуляють. І в ВНЗ не збираються.
Інший хрещеник навчається в КНУ та в Варшавському Університеті одночасно. Каже небо і земля. В КНУ краще і вимоги вищі. В польському гуляє.
Так що різні і у нас і у них.
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучка
По різному є.
Так що різні і у нас і у них.
А почему все так циклятся на высшем образовании? Лучше быть хорошей закройщицей или парикмахером после училища, чем плохим юристом на минималку после 5 лет универа.
Чудовий каламбур• 09 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Согласна. В Европе вообще нет этого культа высшего образования. Часто люди, работающие руками, зарабатыаают больше, чем те, кто работает головой. И да, в Германии водитель автобуса, горничная имеют такой же достойный уровень жизни, как и преподаватель университета.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Кто какую профессию выбрал.
Мне к примеру ВО не хватает (у меня техникум с красным дипломом и золотая медаль). На работе из-за корочки не смогли повысить. Мозгов хватило, а образования нет.
Сын хочет в айти в определенные компании - там нужно ВО. Крестник економику изучает - тоже ВО нужно для нормальной работы.
Второй хочет быть архитектором. Для этого колледжа или училища мало. Племянница учится на фармацевта, работает в фарм компании в отделе разработок - там без ВО никак.
Эти профессии требуют высшего образования.
Вот племянник (14 лет) хочет быть пистолетчиком на заправке, где мама работает. Ему и колледж не нужен в общем-то.
Для мастера маникюра не нужно и многих других.
Кто что выбрал и кто к чему стремится.
Почемучка• 09 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Просто некоторые профессии, которые себе выбрали люди, требуют ВО. А кто что себе выбирает - это уже личное дело каждого.
Выше примеры привела.
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПочемучка
Выше примеры привела.
В Украине подавляющее большинство имеет ВО и не работает по специальности. Или, как Автор, на минималку. В норм странах это давно поняли и не делают из этого культа.