Або навпаки зробили б і іншим радите)
Якщо говорити про перший рік (точніше перші 9 місяців), то я б НЕ:
1. Не привчала дитину засинати з закачуванням та грудьми. Або відучила б від цього в 3-4 місяці, коли був перший регрес сну. Вона все одно не спала нормально три тижні.
2. Не привчала б дитину до закачування у візочку на вулиці, бо це зло!
3. Викладала б дитину на живіт з народження, хоч їй і не подобається.
4. Пішла б на гарні курси по догляду за дітьми ще до народження дитини (я це зробила коли дитині було 5 місяців)
Правильно зробила і всім раджу:
1. В 4,5 місяці перевела дитину на підлогу на килимок.
2. Правильно ввела прикорм і дитина їсть без мультиків, вмовлянь і блендера.
3. Не давала дитині пробувати інші напої крім води. І не буду цього робити
4. Почала чистити зуби відразу як вони вилізли
Цікавить досвід інших щодо другого року життя.
Правильно зробила і всім раджу:
Люблю море• 09 апреля 2023
Ой, про воду и остальное смешно.
Не заморачивалась многими вопросами, выросли прекрасно.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 09 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Шматочки або розминала просто вилкою
Вас на курсах научили первой помощи, если ребенок подавился кусочком?
ёжовые рукавицы• 09 апреля 2023
У вас попереду, ще стільки помилок, а це ро що ви пишете такі дрібниці.
Zvezdochkina• 09 апреля 2023
не оставляла бы детей учиться в двух школах одновременно. (заграничной и украинской) в этом году.
Такое Вам подходит? :))
Zvezdochkina• 09 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Та я ж питаю про досвід людей щодо другого року життя. Щось ніхто не ділиться)
легко.
НЕ водить много за руки
НЕ одевать обувь с жестким задником и подошвой
НЕ водить на развивающие занятия
НЕ забирать большой камень изо рта ребенка (если он не в собачьи какашках)
Продолжать носить на руках, лежать рядом, обниматься
НЕ водить много за руки
НЕ водить на развивающие занятия
Ответ дляZvezdochkina
легко.
НЕ водить много за руки
НЕ водить на развивающие занятия
НЕ водить много за руки
НЕ водить на развивающие занятия
НЕ водить на развивающие занятия - катигорично не згодна, але в мене не нормотипічна дитина і сама завдяки цим заняттям ми не втратили час ’чекайте 3х, заговорить’
Zvezdochkina• 09 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
это возможно.
Но по факту - все занятия для 2 леток - это чисто для развлечения мамы (выйти из дома) и заработок денег владельцев.
Никакого развития в дальнейшем они не дают.
А вот перед школой - наоборот - я бы посоветовала водить. (тем более если нет садика) - это и социализация, и новые знания.
НО! я не про массаж, профилактики, корректирующие занятия и тд. Это конечно же по необходимости.
Ответ дляZvezdochkina
это возможно.
ні, повірте, я не хочу зараз розписувати , але те що для вас здається розвлєчєніє для мами це дуже важливі речі, і вони подаються саме у тому форматі який потрібен дитині у той вік
Zvezdochkina• 09 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
я в курсе, спасибо.
НО тогда можно обсудить КАЧЕСТВО этих курсов. мало где они реально хорошие.
Я не против развития ребенка по возрасту, а очень даже ЗА.
Я больше про то, что вот мама в 2 года поводит ребенка на такие занятия (какие бы они хорошие не были) - а потом фантазии - стихи будет в 2 рассказывать, алфавит в 3, а на англ. разговаривать уже к 5 годам.
такого не будет, нужно это понимать (всем беременным и мама 9 месячных детей) :))
в целом - развивать ребенка в 2 года можно и дома. Мелкая моторика, крупы, пирамидки, сенсорные коврики и тд
Ответ дляZvezdochkina
я в курсе, спасибо.
ну так адекватні це розуміють, а з фантазьорками ... ну дітей шкода , так там печаль на все життя
Ответ дляZvezdochkina
я в курсе, спасибо.
в целом - развивать ребенка в 2 года можно и дома. Мелкая моторика, крупы, пирамидки, сенсорные коврики и тд - а це виключається, на тих заняттях якраз показують як це робити правильно, а чого робити не слід тощо
Zvezdochkina• 09 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
вы описываете какие-то хорошие курсы :)
даже в Киеве вообще не все такие. по крайней мере 8-10 лет назад было сложно найти хорошее. (а вот 12 лет назад были отличные, но девочка ведущая уволилась - дальше - одна печаль)
Ответ дляZvezdochkina
вы описываете какие-то хорошие курсы :)
Мені чи пощастило чи я не знаю, але ми з першого разу так попали , а потім у того педагога вже проходили індивідуальну реабілітацію
Ответ дляZvezdochkina
легко.
НЕ водить много за руки
НЕ водить на развивающие занятия
НЕ водить много за руки
НЕ водить на развивающие занятия
Дякую)
Ответ дляAnnaOst
Дякую
Автор! От тікішо дійшло! Не дозволяю малій чіпати мені коси!!!
Старший малям дуже любив перебирати мені коси, а потім він тупо висів на них і відучити було важко, зараз коли малечі 6 міс, то це мило і приємно, але потім це реально проблема, тому мамині коси табу для дитячих рученяток
Ответ дляtarveldy
Ой, з цим уже пізно. Перебирає і смикає коли засинає. Буває ще й за носа тягає)