АдеКВАтная• 10 апреля 2023

Війна йде, а в раді знову про хрущовки

Народні депутати у пояснювальній записці кажуть, що в Україні є низка проблем із застарілим фондом, знову розглядали на днях законопроект 6458
Леди_в_ночи• 10 апреля 2023
Шо, опять?
Та прям багіня• 10 апреля 2023
А, що в цьому поганого?
Леся Українка• 10 апреля 2023
Неужели жителей хрущевок в новострои переселять будут? Никогда в это не поверю
ДваДваВісім• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
А, що в цьому поганого?
А что хорошего? Выкинут людей на улицу из хрущёвок в околоцентровых районах и все. Или дадут в Броварах квартиру или Борщаге за кольцом. Не нравится - судись в нашием не коррупционном суде .
Йосип_молодий• 10 апреля 2023
Угу, блогеры уже на днях поднимали этот вопрос. Кто ’ свои ’ знает какие хрущи будут на новостройки меняться, там будут по быстрому скупать.
автор АдеКВАтная • 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
А, що в цьому поганого?
багато пюдей під час війни втратили житло і їм не відновили. то до чого тут хрущовками зараз займатися
Спішу - перекидаюсь• 10 апреля 2023
Если жители хрущёвок будут массово против - решится иначе вопрос. Пока будут молчать - что ж.
Конечно, принимается только то, что выгодно олигархату
Майструю крила• 10 апреля 2023
Так може це на майбутнє, а не прям зараз. Вони дійсно виглядають жахливо і від них позбутися було б добре.
Та прям багіня• 10 апреля 2023
Не все так швидко , як ви думаєте, і не потрібно нагнітати обстановку. Паніку розводять москалі, імхо
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
які москалі, все, що не стосується облизування зеленої тупої влади- то робиться москалями, може досить? чи Ви працюєте не зелених?
Jave• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Шо за брєд до чого вже тут олігархи.. ви бачите як ваші хрущі схожі зі сторони вулиць і який вони мають вигляд.. ще ці виносні балкони кожен як хотів посклив... вже в Києві є пару будинків де хрущі реставрували і засклили всім однаково це небо і земля..
автор АдеКВАтная • 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
крім москалів, у нас всередені країни є багато проблем, які нам створюють можновладці
Запасная спина• 10 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
+++

Целые города или районы посносили, вообще. А им опять хрущи поперёк горла.
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ дляJave
ніхто не каже про рестрацію, якщо на Печерську хрущів дохєріща- то вони підуть під знос, дорогезна київська земля, скуплять слуги
Та прям багіня• 10 апреля 2023
По перше розколювання України вигідно тільки москалям, незалежно від яким соусом (зелені, релігія, мова).
По друге, буде велика відбудова житлового фонду, і я вважаю, правильним знесення старих будівель
Jave• 10 апреля 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Автор, не хвилюйтесь закон то розробляють а реалізовувати його будуть десятиліття. Але механіхм добрн що буде, можливо забудовники самі будуть домовлятися з мешканцями викуповувати у них старі і переселяти в нові. ЧИ Ви реально думаєте що це почне працювати через місяць і зараз в бюджеті є такі кошти?
Запасная спина• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Для початку, хай відстроять те, що зруйновано і дадуть жити тим, хто без всього залишився.
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Ви розумієте що під гаслом ’москалям так вигідно’ робляться страшні речі, не на руку українцям. Може дисть вже використовувати методичку Зеботів
автор АдеКВАтная • 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
до чого тут розколювання України? мова йде про застарілий фонд, яким не на часі займатися, чи люди по вашому починні мовчати як риби
Jave• 10 апреля 2023
Ответ дляБіле пальто
На печерську одиниці простих людей залишилось, там вже давно ннбідні люди живуть в тих квартирах.. їх орендують під офіси та представництва..ви хоча б розібралися в питанні для початку..
Спішу - перекидаюсь• 10 апреля 2023
Ответ дляJave
Ваш бред ещё бредовее. Не имею привычки вешать ярлыки на чьё -то мнение, но просто рассмотрите, что вы имеете в виду под словом ’бред’. И ознакомьтесь с этимологией слова для себя. Если вы не согласны с моим мнением, это не означает, что оно ложное или какое-то ещё.
Сейчас война и вкладывать деньги в хрущевки вот точно не на часи. А просто так ничего не делается. Никогда власть не заботилась и вряд ли будет о простых гражданах.
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ дляJave
я розібаралася, не треба мені таке казати. Я все життя прожила на Мезапи. м. Арсенальнап. Знаю хто де живе
Tammy21• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Особливо якщо ті старі будівлі знаходяться в історичному центрі, де земля коштує космос, ага. Ви розумієте, що у людей, яких будуть добровільно-примусово виселяти, є всі шанси дуже втратити у якості міста проживання (це я про розташування як мінімум) чи навіть лишитися безхатьками?
булоТАЙминуло• 10 апреля 2023
Неужели сейчас до хрущевок,сколько городов разрушено,сколько людей без жилья осталось,про это молчат
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
у нас у співробітника дом та квартира в Ірпені - зруйновано у лютому 2022. Цікаво, йому цеглу видадать по сертифікату? чи ще щось?
Залізна пані• 10 апреля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Якщо щось і приймуть, це буде просто законопроект на реалізацію в майбутньому і то на десятиліття
А я с Рио-де-Житомира!• 10 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
А, що в цьому поганого?
А что хорошего,люди вообще без жилья остались,ща них надо думать,а не ща старый жил фонд.
Пусть вернут людям жилье пострадавшим от войны
Jave• 10 апреля 2023
Ответ дляБіле пальто
Що я можу сказати співчуваю.. в центрі то гарно жити, але краще жити в нормальному будинку в якому не тхне сміттям і рої мух не живуть літом в підїздах.. де нормальна прибудинкова територія і супермаркети великі поряд.. але то кожному своє
Біле пальто• 10 апреля 2023
Ответ дляJave
не тхне, не смердить, но і не хрущ, як то кажуть. Але 5 поверхів.
Jave• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Брєд -беззмістовна думка..де зміст маячні людей , які думають що вже зносять хрущі хоча лише розглядають закон . його немає. А в тому що ці хрущі панельки уродують вигляд украхнськиз міст зміст є..