Ноунэйм• 10 апреля 2023
Чи є у вас вишиванка і як ви її носите?
Замислилась над тим, що у мене немає і ніколи не було української вишиванки (вишитої сорочки). Зараз їх стало багато на будь який смак. Дуже подобаються сучасні варіанти але є декілька але - ціна кусається і носити мені її особливо немає куди. На роботі офісний дрес код, у вільний час ношу більше спорт стиль і не знаю навіть куди її вписати, до кросівок і рюкзака поки не дуже уявляю.
Стало цікаво - чи є у вас в гардеробі такий елемент? носите чи просто лежить для особливих подій? якщо носите то як і з чим комбінуєте? чи вважаєте що обовязково потрібно мати щось подібне в гардеробі?
Результат:
вже голосів:
50 (35.97%)
не маю і не планую
30 (21.58%)
маю, вдягаю деколи
25 (17.99%)
не маю, але хочу
24 (17.27%)
маю, вдягаю рідко на події
7 (5.04%)
куплю святкувати Перемогу ))
3 (2.16%)
свій варіант у коментах
Пес Патрон• 10 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У всіх знайомих українців вишиванки є десятиліттями, у просто громадян України нема. Ось такі спостереження.
Наверное, вы продавец вышиванок. А сейчас их в связи с ухудшением материального положения начали меньше покупать, так вы пытаетесь пожвавити попит патріотизмом)))
Малая еще та• 10 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У чомусь з Вами згодна. У мого чоловіка (іноземець) вишиванка з´явилася раніше ніж у мене .
Дуб береза• 10 апреля 2023
У меня только футболка с традиционной вышивкой, но несколько лет уже хочу себе прям вышиванку-вышиванку. Никак не найду идеальную) Футболку носила чаще всего весной/осенью, когда достаточно тепло, с кожаной курткой. Ну она у меня неформальная, хорошо сочетается.
Булькаю• 10 апреля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я у шоці з результатів і деяких відповідей, якщо чесно. Відсутність вишиванки не робить нас не українками , звичайно . Однак для мене дивно читати : не маю/не планую/навіщо вона 😭
По темі: маю 2, одягаю на свята на роботі й до дітей на свята в школу/садок. Діти також мають . Хочу ще, однак , погоджуюся з Вами, ті , що подобаються, коштують дорого для мене
Я теж ридаю. Це, що ждуни руського міра відписалися? Особливо там де «нє моє» та «нє, зачєм ана?»…От піду сьогодні та куплю собі, нещодавно був День народження, зроблю собі подарунок!
Бриджит_Фрикандо• 10 апреля 2023
У мене є одна вишиванка, чорна з сіро-сріблястою вишивкою, дуже красива, але вдягала рази 2-3 максимум. Купляла у Львові ще десь років 10 тому, на той час була з дорогих.
Свисток ля-минор• 10 апреля 2023
Ответ дляБулькаю
То какаяразніца. Їм вишиванки як ладан чорту.
Булькаю• 10 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
То може їм тре казати, що і в бульбашів та кацапів є вишитий одяг?🤣🙈
Xвостокрутелка• 10 апреля 2023
нет. Вышиванки мне нравятся очень, каждый раз собираюсь купить, но то дорого, то еще что-то. У детей были
Xвостокрутелка• 10 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
ваш муж - это не тот француз (или кто он там), что с переселенцами по-украински говорил?
a.ostroverh• 10 апреля 2023
Есть
Платье и вышитая сорочка
Ношу и просто так, под настроение
С джинсами отлично смотрится
Платье и вышитая сорочка
Ношу и просто так, под настроение
С джинсами отлично смотрится
Малая еще та• 10 апреля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Ні не француз
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
я завжди казала вишиванка, недавно дізналась що правильно ’вишита сорочка’
Не, вышиванка в моем понимании это национальный узор. А тут скидывают рубашку с вышивкой.
Xвостокрутелка• 10 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Ні не француз
а, сорри, тут просто форумчанка очень часто про своего иностранного мужа писала, который по-украински говорит в отличии от выехавших русскоязычных украинцев. Думала, он и вышиванку носит ))
Робот Вертер• 11 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Ой яка краса! А де ви таку знайшли з лавандою на першому фото? Дуже сподобалася
Тримбулька• 11 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Тримайте, дійсно гарна
Дорога бляха((
Робот Вертер• 11 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Тримайте, дійсно гарна
Дорога бляха((
Дякую! Запала в душу❤️
Ціна 😭
Тримбулька• 11 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Дякую! Запала в душу❤️
Ціна 😭
Так((( я все на неї дивлюсь ну краса, а жаба давить, все себе вмовляю торгуюсь ну хоч би до 3 тис ну куди не шло)) поговорила з собою і все))
Зоряний Шлях• 11 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
фото
а ви не могли б показати хто продає вишиванку з калиною, будь ласка. Дуже сподобалася
Тримбулька• 11 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Зараз заскріню і скину
Тримбулька• 11 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Ця, як вірно зрозуміла
Зоряний Шлях• 11 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Зараз заскріню і скину
чекаю)
я ось знайшла схожу вишиванку з лавандою, але вона простіше, звісно, та і дешевше: