Біток чи ефір?• 11 апреля 2023

Як ви відлучали дитину від нічного гв

Вдень не годую вже більше місяця, давала тільки на сни денні і нічний, та вночі, зараз забрала груди на сон, заколисую, але вночі ще годую, прокидається 3-5 разів, цей тиждень планую вночі ще давати, а потім по трішки забирати нічні годування, малеча не п’є молоко, суміш, не їсть молочні каші
Свекруня• 11 апреля 2023
Сколько ребёнку?

автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Сколько ребёнку?
Рік
Гигиенишвили• 11 апреля 2023
Смотря сколько ребенку. Может ещё рано,а может и сам отказаться
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Рік
Свекруня• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Рік
Ну еда ночью ему точно уже не нужна, потому можно отлучать и спать спокойно всю ночь
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
То просто не давати зовсім чи як?старший пив суміш з року до двох на сон і 1 раз вночі в такому віці
Гигиенишвили• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Рік
Если не ест смеси то трудно будет.

Юпитерная• 11 апреля 2023
До відлучення було 1-2 нічних годувань і 1 на заснути. Відлучала одразу від усіх, але малому вже 2 роки було :))) відлучила дуже легко і комфортно, вночі на другий день вже не просинався, навіть на горщик :)))

я про те, що не у всіх виходить відлучати плавно і по книзі.
Свекруня• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Если ребёнок нормально писаться днем, в него нет потребности кушать ночью
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная

Я тільки від учора забрала 3 годування на сни,тому цей тиждень поки так,а далі хочу забрати всі
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
ГВ в рік - це ж не їжа, а психологічний комфорт.
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Нормально,їсть теж нормально
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Тому і не хочу одразу всі забрати годування,а плавно
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Даєте суміш?
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Даєте суміш?
Не п’є,пробувала три різних суміші,коров’яче молоко в пляшечку і молочні каші,тільки воду п’є і все
Гигиенишвили• 11 апреля 2023
Моей 4 года, недавно устроила истерику что цицю хочет.. автор,моя тоже не ест ни смеси ни молочку,попробуйте перед сном безмолочные каши,может сытый не будет часто просыпаться
Свекруня• 11 апреля 2023
Ну тогда отлучайте полностью
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Ну тогда отлучайте полностью
Просто нічого не давати і колисати вночі?
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну воду теж непогано. Може почне пити після повного відлучення. По-моєму, до 1,5 року треба суміш або ГВ.

автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Я читала,що немає в них потреби їсти вночі,просто як пережити ці ночі
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
В смислі, згадала? чи ви до сих пір годуєте?
Life is Beautiful• 11 апреля 2023
Подходить, успокаивать, давать водичку.
Привыкнет постепенно.
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
ой, я вас прошу, тільки не колисайте, пожалійте свою спину.
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
В доказових читала наче до року
Гигиенишвили• 11 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Нет,не кормлю,вспомнила и начала плакать. Говорю что там молока нет,ты все выпила,закончилось уже.
Королева спама• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Не те ви читали(( ви рано відлучаєте від гв. Вашій дитині це ще потрібно, невже ви не бачите?? Не слухайте шкідливих порад, тільки ви відповідаєте за здоров´я та життя свого малюка.
Юпитерная• 11 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Королева спама• 11 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
В доказових читала наче до року
Навіть ВОЗ рекомендує до 3х років ГВ. Які доказові ви читали??
автор Біток чи ефір? • 11 апреля 2023
Ответ дляКоролева спама
Якщо відлучати від грудей після року,то нема необхідності годувати дитину сумішшю вночі,якщо вона повноцінно харчується вдень
anna_anna1234• 11 апреля 2023
Я двоих своих в 2 года отлучала, в годик хз