Ms. Похвала• 11 апреля 2023

Порадьте маску для волосся

Дівчата з довгим пористим та курчавим волоссям, чим користуєтесь після шампуня? Кондиціонер/маска яка підійшла?
Я просто у захваті від серії Kerastase для курчавого волосся, ефект - бомба, але ціна просто плакати хоцца і жаба з‘їдає. Шукаю альтернативу
Директор Пляжу• 11 апреля 2023
Не знайдете альтернативу

Татьяна-cb91• 11 апреля 2023
Ладор продукция нравится) матрикс
Затишне кубло• 11 апреля 2023
Мне очень эта нравится. Волос у меня пористый , сухой
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 апреля 2023
Мені,подобається MoroccanOil маска зволожуюча, блакитна баночка.
InNET• 11 апреля 2023
Спробуйте Nook Beauty Family Organic догляд для кудрявого волосся, кондиціонер та шампунь це топ , але ціна теж не три коп.
Крихітка на всі• 11 апреля 2023
Автор,если не трудно скиньте фото для кудрявых волос ,,Metastase’Заранее огромное спасибо.