Ms. Похвала• 11 апреля 2023
Порадьте маску для волосся
Дівчата з довгим пористим та курчавим волоссям, чим користуєтесь після шампуня? Кондиціонер/маска яка підійшла?
Я просто у захваті від серії Kerastase для курчавого волосся, ефект - бомба, але ціна просто плакати хоцца і жаба з‘їдає. Шукаю альтернативу
Крихітка на всі• 11 апреля 2023
Автор,если не трудно скиньте фото для кудрявых волос ,,Metastase’Заранее огромное спасибо.