Copy-Paste• 12 апреля 2023
Какие виды лишая заразны, кроме стригущего (микроспории)?
?
Як ухурделю• 12 апреля 2023
линейный . такая гадость, мужэ в парикмахеской подхватил. 2 недели мазали
Copy-Paste
• 12 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Это недолго,мы лечимся второй месяц(
Обнаружили мицелий гриба, врачиха сразу сказала мазать, а анализ на вид гриба не взяли.
Не знаю, какой это лишай, но уже лишайные муж, я, мой папа и собака. Волосы пока у всех на месте.
Соскоб на вид брать поздно, ибо мы все в мазях, а муж ещё и таблетки пьет.
При стригушем обязательно волосы осыпятся? Есть пятна в голове
Як ухурделю• 12 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Это недолго,мы лечимся второй месяц(
мы мазали із Зеленої планети мазь( Н.Земна) аптечні не допомогають, счас гляну назву крем цілющий. якщо треба можу дати телефон консультанта. я в них всі ліки купую. все на травах
Як ухурделю• 12 апреля 2023
якщо у вашому місті є аптека Зелена планета, там лікарі приймають, в Черкасах точно є
Copy-Paste
• 12 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
У меня на районе аптека Зелёная планета находится. Надо зайти
Як ухурделю• 12 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
треба імунітет підняти.
Copy-Paste
• 12 апреля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
треба імунітет підняти.
А как поднять быстро? Травы помогают, но долго, надо пить месяцами.
Врач из КВД витамины назначила
Як ухурделю• 12 апреля 2023
я не доктор . но интуитивно заваривала бруньки берези. саме зараз вони супер вітамінізовані. пирій( він до речі від багатьох видів шкірних захворювань) листчки смородини, та в принципі всі бруньки плодовх, малина, яблуня вишня, груша, вона зараз в такій силі, тільки я як рвала, то дякувала і просила про зцілення,бо вони такі живі . і супер вітамінізатор , квітка кульбаби , 3 шт в день, пожув водичкою запив , там супер комлекс вітамін. в нас тітка після онко ту кульбабу і листя і все їсть. городи садить.а то вже геть чахла була