Мстящий за Зайца• 12 апреля 2023

Як запікаєте капусту?

Хочу запекти червону капусту шматочками, куштувала таку, дуже сподобалась.
Знайшла рецепт-змастити олією, додати прованські трави. А скільк і на якій температурі запікати? Чи може є у вас свій перевірений рецепт)
Злюка бобер• 12 апреля 2023
не знала, что из красной капусты можно готовить что-то кроме салатов)

Аленький носочек• 12 апреля 2023
Запекают обычную, печется она долго, при подаче на стол разрезать, полить маслом, много чеснока, соль
автор Мстящий за Зайца • 12 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Є саме рецепт де ріжеться вона шматочками круглими товщиною до 2 см, ну дуже смачна
Ось наприклад, але я хочу без сулугуні)
Омлетик• 12 апреля 2023
Печу звичайну в рукаві цілу голівку, як два-три кулаки, не більше.
Пригощали з печі - то божественний смак, з духовкою не порівняти.
Заставляличка• 12 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ось наприклад, але я хочу без сулугуні)
Я роблю схоже. Зверху шматки курки викладаю
Омлетик• 12 апреля 2023
Ще люблю молоду порізати кружальцями, зверху присипати травками, викласти курячі окорочка і запікати в формі. Дуже смачно.
автор Мстящий за Зайца • 12 апреля 2023
Ответ дляОмлетик
Модода мабуть швидше від червоної пчеться? Червону дивлюсь хвилин 40 запікають

Омлетик• 12 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Як курка готова, так і витягаю
Аленький носочек• 12 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ось наприклад, але я хочу без сулугуні)
У мене розпалось все
автор Мстящий за Зайца • 12 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
У мене розпалось все
Ну хоч смачно було?)
Аленький носочек• 12 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну хоч смачно було?)
При нарезке еще, я решила, что лучше стушить тогда.
Потужна махіна• 12 апреля 2023
тащусь от запеченой капусты, надо сделать, давно не делала. вкусно именно более менее молодую брать. она мягче
режу типа ’стейками’ по 2 см, посыпаюсь специями, поливаю немного маслом, запекаю на противне минут 20, посыпаю пармезаном
автор Мстящий за Зайца • 12 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Зрозуміла, в мене не розпалась, поставила запікати, побачу що вийде
БлинчикБезСметанки• 12 апреля 2023
Робила нещодавно. Такий гОлубець вийшов)) дуже смачно. Шайбами в 2 см порізала. Виклала на змащений олією протвінь. Зверху травки, сіль, що трохи олії і закрила шайбою з фаршу ( мяско, цибуля, морква). Запікала годину в духовці температурою 180 градусів. За десять хвилин до закінчення моцарелла зверху.
автор Мстящий за Зайца • 12 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ой може і я притрушу трохи моцареллу
Ще часником трошки натерла
БлинчикБезСметанки• 12 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ой може і я притрушу трохи моцареллу
Ще часником трошки натерла
Точно!!! Про часник забула написати. Я мазала зверху капусти заправкою- часник з олією. З часником дуже дуже смачно))