Весела бджілка• 13 апреля 2023
Податкова накладна , допоможіть
Зареєструвала пн на аванс на покупця- неплатника пдв. Тепер цей покупець став платником пдв, наприклад, аванс 500 грн був, а реалізація буде на 1500.Як бути з новою податковою накладною?
Садоводница• 13 апреля 2023
Реєструєте на платника ПДВ, тільки починаючи з дати, коли він став платником
Свекруня• 13 апреля 2023
Першу податкову робити корегування на неплатника, другу податкову на різницю реєструєте на платника.
Весела бджілка
• 13 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Тобто, пн реєструю на платника на суму поставки мінус аванс?
Для драки• 13 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Не треба ніякого коригування. Бо на момент виписки першої податкової контрагент ще не був платником ПДВ.
Свекруня• 13 апреля 2023
Ответ дляОксана37
Ні в якому разі. На момент першої події контрагент був неплатик, а на момент реалізації вже платник, от і реєструєте на різницю нову ПН
То я ж і написала,що на різницю нову робити.