Скорая помощь• 15 апреля 2023
В дитини болить спина. Начиталися і мені аж погано стало(((
Навіть не хочеться такі діагнози озвучувати,,при яких в дітей болить спина.
Сину 7 років, десь вже дня чотири жаліється , шо болить, показує посередині. При фіз нагрузках, стрибках Я спочатку зв‘ язвла це з кріпатурою після тренування ( займається тхеквандо) на минулому тижні активно так тренувався, кожен день, окрім вихідних. стрибав на скакалці, бив грушу… але біль посилився( Зараз побалює і в стані покою. На вівторок до ортопеда, але мені щось страшно від статей в Гугл.
Сумка з негодою• 15 апреля 2023
Меньше читайте гугл, я как открою,вечная жесть.
Мне ортопед говорил, что у детей мышцы не успевают за костяком,вытягиваются, в напряжении и тонкие- отсюда дети тоненькие, в отличие от взрослых и многие проблемы.
Не спешите отчаиваться.
Инстагра_мерша• 15 апреля 2023
Я пам’ятаю як колись в років 18 взяла в брата довідник фельдшера, бо була алергія то по списку майже всі болячки підходили )) не накручуйте себе передчасно, лікар все скаже
Ширли-Мырли• 15 апреля 2023
Не переживайте. То скоріше від постійних тренувань. Можливо спазм. Все буде добре!
Всех в сад• 15 апреля 2023
рентген сделать надо, может травма. у моей родни было у ребенка от кувырка неудачного. с танцами доктора сказали завязать. может вашему нельзя тренировки , а он ходит туда. почему ортопед? вам к травматологу скорей всего идти надо.
Сумка з негодою• 16 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Та ортопеды в травмпункте дежурят, так что годится ).
Но да, мы тоже завязали с нагрузками, плаванье и плаванье
Пекельнi Борошна• 16 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Как в ’Трое в лодке, не считая собаки’- ’ нашел у себя все болезни, кроме беоеменности’ )))
Инстагра_мерша• 16 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Да-да) и ещё не было послеродовой горячки))
Скорая помощь
• 16 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Дай Боже, так і буду. Дуже хвилююся.
Скорая помощь
• 16 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Він і є ортопед- травматолог
Всех в сад• 16 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Він і є ортопед- травматолог
тогда хорошо, не переживайте заранее. Пусть сын растет сильным и здоровым.
Пешеходик• 16 апреля 2023
Автор, ваш ребенок растянул мышцы, он же тхеквондо занимается.
А все тренировки сопровождаются систематическим разогревом мышц и связок, от этого скорее всего и боль.
Скорая помощь
• 16 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
Просто він ж займається не перший день, єдине, два тижні, як побільшало навантажень . Ну от сьогодні вихідний був, але спина боліла навіть від кашлю
Natal_ka91• 16 апреля 2023
Мені лікар сама казала що інколи відкриває гугл, бо цікаво звідки пацієнти самі придумують собі діагнози)) Я, оскільки в минулому сама займалася копірайтингом, скажу, що більшість статей навряд чи написана лікарями) Та й анекдот про медичну енциклопедію і про всі болячки, симптоми яких раптом сходяться, думаю, знаєте.
Швидше за все була якась травма, є ризик того що невдало впав? Так було в мого на прогулянці, в районі хребта боліло. Поки чекали прийому, через декілька днів і перестало боліти. Можливо, варто проконсультуватися поки з вашим педіатром на рахунок обезболення, типу нурофену і т.д., щоб спокійно можна було дочекатися вівторка, і це не спричиняло дитині дискомфорт
Пешеходик• 16 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Увеличение нагрузки и дало результат, но обратиться к врачу не помешает конечно же, чтобы Вы не волновались и не накручивали себя на плохие мысли. Я лично уверена что с Вашим ребёнком всё хорошо, думаю и врач так скажет.