Мадам Подлинник• 17 апреля 2023
Для чого беруть дві пари хрещених?
От саме і запитання. І взагалі для чого хрестять дитину, якщо ті хрещені не водять на причастя та не дають тій дитині знання про бога і віру?
Брехушечка• 17 апреля 2023
Ответ дляПампушОК
Меня брали.
Во второй паре был Дмитрий Гордон 🙈🙊
В багати свої причуди...а з гордоном хто був?
Забагато родичів в таких кругах небуває
Майор Медуза• 17 апреля 2023
У моего ребенка только одна крестная. И в качестве крестной я выбрала человека, действительно принимающего участие в воспитании ребенка
Марфа Українівна• 17 апреля 2023
Берут всех желающих.
Если их много, то почему бы и не взять две пары)
Майор Медуза• 17 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
В мене дитина не хрещена. Бо я вірянка так собі.
Та й релігійних друзів не маю.
Я тоже не особо верующая, но ребенка крестила. Крестной стала моя тетя. Больше позвать в крестные мне было некого. Тетя тоже не особо религиозна, но она хотя бы принимает участие в воспитании моего ребенка
Не цілуюсь з бодуна• 17 апреля 2023
мне так объяснили , на случай гибели одного, есть второй крёстный
Злюсь до кипіння• 17 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Ми відмовилися, тому що в церкву ходимо хіба що на екскурсію. Як там тих дітей на причастя водити, що їм про церкву розповідати - не знаємо. І займатися цим не будемо
Я свою похресницю на причастя не водила і про церкву не розповідала. Може, я й погана хрещена в цьому плані, але і мала, і її батьки точно знають, що в будь-якій ситуації я їй допоможу, буду поряд, якщо їй треба, до мене вона може прийти з тим, з чим не може прийти до мами, та і взагалі не кину її, бо вона мені як рідна дитина. Ми з кумою одразу вирішили, що хоча я й не атеїстка, але в церкві буваю рідко і навіть ’Отче наш’ напам´ять не знаю, але буду її дочці і подругою, і мамою, якщо так буде треба.