А я нівроку• 17 апреля 2023
Хто робив колоноскопію?
Дівчата, я жодного разу не була в проктолога, бо не мала проблем. На превеликий жаль, моя мама померла від раку кишківника. В неї був поліп, який перетворився в злоякісну пухлину. Боролося 3 роки, але хвороба взяла своє. Знайшли в неї це в 56 років. Всі медичні гайди говорять про те, що ви маєте відняти 10 років від моменту виявлення хвороби у вашого родича і в цьому віці зробити колоноскопію. Мені наразі 32. Трохи хвилююся, можливо варто зробити раніше? Хтось робив цю процедуру?
Безлім на все• 17 апреля 2023
Делала под медикаментозным сном, отлично. Самое противное - подготовка. После 40 лет, в Европе в обязательном порядке обследования кишечника, как и в Америке.
Підмітайло• 17 апреля 2023
В мене видаляли поліпип проктолог. Теж планую колоно.
Може хто підкаже в Києві де можна зробити занедорого. По направленню від сімейного можна??
А я нівроку
• 17 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Як у вас виявили поліп?
Підмітайло• 17 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Як у вас виявили поліп?
Була в проктолога на огляді він дивився не лише аноскопом, а чимось глибше. Видаляв електро. Жаль ще не знала що то за зараза і не зробила аналізи.
Планую на колоно йти
А я нівроку
• 17 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Планую на колоно йти
На колоноскопію щоб весь кишківник оглянути?
Підмітайло• 17 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Ну да, раз вже є схильність, то треба бдіти.
Хоча моя знайома працювала в онколікарні, регулярно робила колоно і померла від раку кишківника.
Підмітайло• 17 апреля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Завтра иду. Сегодня не ела и выпила первый изиклин. Пока все норм.
Це для проносу? А клізми треба робити?
МеняАЖтрусит• 17 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Це для проносу? А клізми треба робити?
Для очистки кишечника. Клизма не нужна
А я нівроку
• 17 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Як так?
Лунтик-паунтик• 17 апреля 2023
У меня бабушка умерла от такого же, обнаружили очень поздно, года наверное в 63
Мне 25, хочу и маму затащить на это обследования, и сама провериться
Лучше сходите
Любовь Калистратовна• 18 апреля 2023
Девочки, а как выявляют эти полипы? Просто так к проктологу вряд ли кто-то ходит. Как вы их ощущали, чем они мешали? Зуд какой, выделения, боли? Или не чувствовали вообще никак?
МеняАЖтрусит• 18 апреля 2023
Сделала сегодня уже колоноскопию. И так .. пили изиклин, абсолютно 5ормально выпила, диарея через 1,5 час после приема, льется вода 5икаизи болевых, рвоты и т.д
Сама процедура под седацией, уснул проснулся ничего не болит. Минут 20 выходит воздух, который образуется при процедуре. Никаких выделений не было