Україна наше все• 17 апреля 2023
Можливо є дерматолог. Фото з нету. Це папіломи?
Батько не хоче йти до лікаря. Каже, має такі штуки в зоні плавок ще з молодості, почали рости. Такі як на фото 1,коли миється стає як на фото 2, після миття ніби стираються і знову проявляється. Вмовила показати в інтернеті +- як виглядає. Переживаю. Це папіломи? Дякую. Вибачте за фото.
Вообще не факт• 17 апреля 2023
бородавка прибирається за 10 хвилин за допомогою рідкого азоту, наприклад
Україна наше все
• 17 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Буде ще більше, обіцяю
Воно розноситься?
Країна мрій• 17 апреля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Воно розноситься?
Це вірус в крові...+ Послаблений імунітет
Україна наше все
• 18 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вірус папіломи?
Країна мрій• 18 апреля 2023
Якщо батько має їх з молодості то немає чого хвилюватися.
Але в мене виникає питання, чому ви заглядаєте йому в плавки?
Україна наше все
• 18 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ви уважно читали моє питання??? Сказав що щось є, вмовила знайти в неті +- яке воно
Амбасадор щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Кератомы
Мне тоже на кератомы похоже. У меня есть кератомы, планирую удалять. Они не особо опасны, я показывала врачу. Периодически у меня появляются маленькие новые, удаляю средством из аптеки Папиллек и им же маленькие папиломы удаляю. Все, что большое, им не удаляется, нужно хирургически
Щебетушка• 18 апреля 2023
Автор, можно и я в вашей теме спрошу, у меня на бороде есть как подсохший прыщик, только он уже месяцев шесть не проходит, не воспален, беспокоит только эстетически. Я его уже и основательно расковыривала пару раз, но ситуация не меняется, образуется корочка , которая сама по себе не отпадает
Что это может быть, данные знаю как это загуглить
Без QR коду• 18 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Це прищ де глибоко сидить вугор, потрібно видавити повністю щоб загоївся.
Инста_Богиня• 18 апреля 2023
Ответ дляБез QR коду
Недавно видаляла кератоми лазером.
Остается шрам?
Сито для думок• 18 апреля 2023
Це не кондиломи бува? Вони заразні.
У мами схожого немає?
Мені не подобаються зміни. Відведіть за ручку до лікаря.
У мами схожого немає?
Болтушка Му• 18 апреля 2023
Они легко и быстро удаляются.Нечего растить на себе такую гадость,как минимум,они выглядят ужасно.Отведите папу к дерматологу,чтобы убрал.
Без QR коду• 18 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Остается шрам?
Ні, присихає і відлущується за пару днів.