Україна наше все• 17 апреля 2023

Можливо є дерматолог. Фото з нету. Це папіломи?

Батько не хоче йти до лікаря. Каже, має такі штуки в зоні плавок ще з молодості, почали рости. Такі як на фото 1,коли миється стає як на фото 2, після миття ніби стираються і знову проявляється. Вмовила показати в інтернеті +- як виглядає. Переживаю. Це папіломи? Дякую. Вибачте за фото.
Ранковий базар• 17 апреля 2023
Ну второе на бородавку больше похоже

Туфли в чешуе• 17 апреля 2023
по описанию и фото это обычная бородавка
Країна мрій• 17 апреля 2023
На фото 2 бородавка
Конфиденциальность• 17 апреля 2023
Бородавки
автор Україна наше все • 17 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
На фото 2 бородавка
Їх декілька
Країна мрій• 17 апреля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Їх декілька
Буде ще більше, обіцяю
Вообще не факт• 17 апреля 2023
бородавка прибирається за 10 хвилин за допомогою рідкого азоту, наприклад
автор Україна наше все • 17 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Буде ще більше, обіцяю
Воно розноситься?
Країна мрій• 17 апреля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Воно розноситься?
Це вірус в крові...+ Послаблений імунітет

автор Україна наше все • 18 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вірус папіломи?
Горня капучіно• 18 апреля 2023
Кератомы
Країна мрій• 18 апреля 2023
Якщо батько має їх з молодості то немає чого хвилюватися.
Але в мене виникає питання, чому ви заглядаєте йому в плавки?
автор Україна наше все • 18 апреля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ви уважно читали моє питання??? Сказав що щось є, вмовила знайти в неті +- яке воно
Амбасадор щастя• 18 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Кератомы
Мне тоже на кератомы похоже. У меня есть кератомы, планирую удалять. Они не особо опасны, я показывала врачу. Периодически у меня появляются маленькие новые, удаляю средством из аптеки Папиллек и им же маленькие папиломы удаляю. Все, что большое, им не удаляется, нужно хирургически
Країна мрій• 18 апреля 2023
Та не нервуй, все добре.
Щебетушка• 18 апреля 2023
Автор, можно и я в вашей теме спрошу, у меня на бороде есть как подсохший прыщик, только он уже месяцев шесть не проходит, не воспален, беспокоит только эстетически. Я его уже и основательно расковыривала пару раз, но ситуация не меняется, образуется корочка , которая сама по себе не отпадает

Что это может быть, данные знаю как это загуглить
Без QR коду• 18 апреля 2023
Недавно видаляла кератоми лазером.
Без QR коду• 18 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка

Це прищ де глибоко сидить вугор, потрібно видавити повністю щоб загоївся.
Инста_Богиня• 18 апреля 2023
Ответ дляБез QR коду
Недавно видаляла кератоми лазером.
Остается шрам?

Сито для думок• 18 апреля 2023
Це не кондиломи бува? Вони заразні.
У мами схожого немає?
Мені не подобаються зміни. Відведіть за ручку до лікаря.
Млинець Мій• 18 апреля 2023
Второе бородавка. Нужен дерматолог
Болтушка Му• 18 апреля 2023
Они легко и быстро удаляются.Нечего растить на себе такую гадость,как минимум,они выглядят ужасно.Отведите папу к дерматологу,чтобы убрал.
Без QR коду• 18 апреля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Остается шрам?
Ні, присихає і відлущується за пару днів.