Ананомчикус• 17 апреля 2023
Психіатр, невропатолог дитячий Київ
Будь-ласка,порекомендуйте з власного досвіду психіатра або невропатолога(навіть не знаю кого краще)дитячого м.Київ
Є ознаки РАС у дитини
Були в Медіком у Адаменко,діагноз сенсорно-моторна алалія.Хотіла б почути ще думку іншого спеціаліста !Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!
Є ознаки РАС у дитини
Идите к Кузнецову, не Вы сегодня уже спрашивали?
80679631250 Игорь Валерьевич
Если идейно не хотите идти на Фрунзе, что абсолютно зря, можете сходить к Гуленко частным образом
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
К кому ходить не нужно это к Бикшаевой, просто выбросите деньги.
80679631250 Игорь Валерьевич
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
80679631250 Игорь Валерьевич
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
80679631250 Игорь Валерьевич
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
Доброї ночі.Вибачте,не бачила схожої теми,то не я питала .
Ми записалися до Яценко на 23 березня.Досі чекаємо її з лікарняного…так ніхто і не телефонує(
Вдячна Вам за інформацію .
До Кузнєцова можна просто телефонувати і проситися на прийом?
Вдячна Вам за інформацію .
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Вы же ребёнку слух проверили?
Так,перевіряли,але не в медікомі
Ответ дляАнаномчикус
Вдячна Вам за інформацію .
Напишите ему сообщение, обычную смску. Добрый день ИВ, очень нужна Ваша консультация, мальчик 3 года, невролог ставит сенс мот алалию. Пожалуйста, как можно к Вам попасть?
От отвечает.
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
От отвечает.
Дуже Вам вдячна!!!!
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Адаменко делала ребенку узи сосудов головы и шеи?
Ні,не робила,тільки консультувала після еег у Надоненко
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
КСВП делали? Тут важно убедиться не в самом факте, что ребёнок слышит, а в том, что он слышит в полном объёме на всех частотах.
В Киеве это делает СУВАГ и Аврора.
Может быть и др, но я не в курсе.
В Киеве это делает СУВАГ и Аврора.
Может быть и др, но я не в курсе.
Саме ксвп не робили
Це потрібно робити уві сні?В нас в місті такого немає нажаль.Але будемо робити якщо необхідно це,аби вже хоч кудись здвинутися
Ответ дляАнаномчикус
Так,все гаразд
А ребенок родился доношенный и без осложнений?
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Если там была гипоксия, ишемия, то Ваш врач невролог.
Если там РАС и психиатр, будет чистое мрт, чистое ээг, всё в срок, всё замечательно. И чаще всего это такая история : родился, рос, перевернулся-сел-пошёл как по учебнику, всем улыбался, пошёл лепет, гуление, даже слова, а потом около 1.6 года (мамы находят убедительные причины типа прививки, высокой Т, вирусов) что-то случилось и пошёл регресс, откат.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Були важкі пологи.Вакум.Гипоксія.Також маємо ВВС.Наче все було добре до року,чи то мені так здавалося…сіла в 8 сама,пішла в 1,1…
Зараз немає повного розуміння зверненої мови та слів немає(
Але доня може повторювати рухи,трохи імітує тварин,сортує за кольорами ,в книжечку тикає,щоб їй відповідали хто там намальований.Не агресивна,дітей не боїться.Але моя тривога-не розуміння зверненої мови.
Ответ дляАнаномчикус
Я не врач, сразу скажу. Тогда скорее всего Адаменко права. А МРТ Вы делали?
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Узд голівки робили декілька разів після народження.Було незначне відхилення від норми (не на багато підвищена кількість ліквору)але пояснив лікар що то є не страшне і норма.
Також була гематома після вакуум-відкачували рідину потім🥺
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ні,мрт ніхто не призначав з лікарів.Ми були у 3х неврологів ,але саме в Києві лише у Адаменко,2 інших місцеві-ті взагалі дуб - дерево…
Ответ дляАнаномчикус
Вы всё равно к этому придёте, рано или поздно. В какой-то момент захотите ясности.
Кузнецов хороший доктор, но он психиатр.
А что Адаменко предлагает? Ноотропы?
Ананомчикус
• 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А что Адаменко предлагает? Ноотропы?
Ми здали всю ту купу аналізів,яку вона призначила.
Один лише не дуже-не значно підвищений госоцистеїн
П‘ємо зараз «вітамінки» для зниження рівня госоцистеїну
Більше вона нічого не призначала,лише логопеда
Але тут у нас в місті ніхто не береться,бо дитина не розуміє зверненої мови🤷🏼♀️
Стали в чергу до інклюзивного центру,чекати до вересня😔
А_я_ЛОЖУ!• 17 апреля 2023
Тоже есть симптомы РАС вот в ПАГ дали направление,буду ехать на следующей неделе
Ответ дляАнаномчикус
А мутации фолатного цикла, нейронспецифическую энолазу она смотрела?
Ананомчикус
• 18 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Туди твльки за направленням можна?До кого саме з лікарів їдете,якщо не секрет?Скільки дитинці?
Ананомчикус
• 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Нічого із вище Вами вказаного
Чесно кажучи,сама вперше чую ці терміни…
Ананомчикус
• 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А сколько гомоцистеин, больше 5?
6,03 якщо я не помиляюся,бо вже цифри в голові перемішалися
Ананомчикус
• 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Метилфолат пить для снижения назначила?
Метіл Гард
А_я_ЛОЖУ!• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дочке 2 года. Тоже нет понимания обращенной речи. Не знаю к кому едем,мы сами с Донецкой обл. невролог дала направление и все. Консультацию психиатра,ЭЭГ ночное,невролог,генетик. Сколько вашему ребёнку? Есть речь? У моей речи,звукоподражаний ноль. Очень надеюсь что это ЗПРР,так боюсь РАС((