Ананомчикус• 17 апреля 2023

Психіатр, невропатолог дитячий Київ

Будь-ласка,порекомендуйте з власного досвіду психіатра або невропатолога(навіть не знаю кого краще)дитячого м.Київ
Є ознаки РАС у дитини
Були в Медіком у Адаменко,діагноз сенсорно-моторна алалія.Хотіла б почути ще думку іншого спеціаліста !Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!
So_so• 17 апреля 2023
Идите к Кузнецову, не Вы сегодня уже спрашивали?
80679631250 Игорь Валерьевич
Если идейно не хотите идти на Фрунзе, что абсолютно зря, можете сходить к Гуленко частным образом
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
К кому ходить не нужно это к Бикшаевой, просто выбросите деньги.

So_so• 17 апреля 2023
Вы же ребёнку слух проверили?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
80679631250 Игорь Валерьевич
066-280-54-86 Гуленко Ольга Ремовна
Доброї ночі.Вибачте,не бачила схожої теми,то не я питала .
Ми записалися до Яценко на 23 березня.Досі чекаємо її з лікарняного…так ніхто і не телефонує(
Вдячна Вам за інформацію .
До Кузнєцова можна просто телефонувати і проситися на прийом?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Вы же ребёнку слух проверили?
Так,перевіряли,але не в медікомі
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Вдячна Вам за інформацію .
Напишите ему сообщение, обычную смску. Добрый день ИВ, очень нужна Ваша консультация, мальчик 3 года, невролог ставит сенс мот алалию. Пожалуйста, как можно к Вам попасть?

От отвечает.
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so

От отвечает.
Дуже Вам вдячна!!!!
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так,перевіряли,але не в медікомі
КСВП делали? Тут важно убедиться не в самом факте, что ребёнок слышит, а в том, что он слышит в полном объёме на всех частотах.
В Киеве это делает СУВАГ и Аврора.
Может быть и др, но я не в курсе.
So_so• 17 апреля 2023
Адаменко делала ребенку узи сосудов головы и шеи?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ні,не робила,тільки консультувала після еег у Надоненко

So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А на ээг всё ок?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
В Киеве это делает СУВАГ и Аврора.
Может быть и др, но я не в курсе.
Саме ксвп не робили
Це потрібно робити уві сні?В нас в місті такого немає нажаль.Але будемо робити якщо необхідно це,аби вже хоч кудись здвинутися
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А на ээг всё ок?
Так,все гаразд
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так,все гаразд
А ребенок родился доношенный и без осложнений?
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Если там была гипоксия, ишемия, то Ваш врач невролог.
Если там РАС и психиатр, будет чистое мрт, чистое ээг, всё в срок, всё замечательно. И чаще всего это такая история : родился, рос, перевернулся-сел-пошёл как по учебнику, всем улыбался, пошёл лепет, гуление, даже слова, а потом около 1.6 года (мамы находят убедительные причины типа прививки, высокой Т, вирусов) что-то случилось и пошёл регресс, откат.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Були важкі пологи.Вакум.Гипоксія.Також маємо ВВС.Наче все було добре до року,чи то мені так здавалося…сіла в 8 сама,пішла в 1,1…
Зараз немає повного розуміння зверненої мови та слів немає(
Але доня може повторювати рухи,трохи імітує тварин,сортує за кольорами ,в книжечку тикає,щоб їй відповідали хто там намальований.Не агресивна,дітей не боїться.Але моя тривога-не розуміння зверненої мови.
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я не врач, сразу скажу. Тогда скорее всего Адаменко права. А МРТ Вы делали?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Всё упирается в то, задет ли мозг.
Это классика, Кузнецов Вам расскажет.
Узд голівки робили декілька разів після народження.Було незначне відхилення від норми (не на багато підвищена кількість ліквору)але пояснив лікар що то є не страшне і норма.
Також була гематома після вакуум-відкачували рідину потім🥺
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ні,мрт ніхто не призначав з лікарів.Ми були у 3х неврологів ,але саме в Києві лише у Адаменко,2 інших місцеві-ті взагалі дуб - дерево…
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Вы всё равно к этому придёте, рано или поздно. В какой-то момент захотите ясности.
Кузнецов хороший доктор, но он психиатр.
А что Адаменко предлагает? Ноотропы?
автор Ананомчикус • 17 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А что Адаменко предлагает? Ноотропы?
Ми здали всю ту купу аналізів,яку вона призначила.
Один лише не дуже-не значно підвищений госоцистеїн
П‘ємо зараз «вітамінки» для зниження рівня госоцистеїну
Більше вона нічого не призначала,лише логопеда
Але тут у нас в місті ніхто не береться,бо дитина не розуміє зверненої мови🤷🏼‍♀️
Стали в чергу до інклюзивного центру,чекати до вересня😔

А_я_ЛОЖУ!• 17 апреля 2023
Тоже есть симптомы РАС вот в ПАГ дали направление,буду ехать на следующей неделе
So_so• 17 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
А мутации фолатного цикла, нейронспецифическую энолазу она смотрела?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Туди твльки за направленням можна?До кого саме з лікарів їдете,якщо не секрет?Скільки дитинці?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Нічого із вище Вами вказаного
Чесно кажучи,сама вперше чую ці терміни…
So_so• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Нічого із вище Вами вказаного
А сколько гомоцистеин, больше 5?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
*гомоцистеїн там,телефон автоматично виправив чомусь(
So_so• 18 апреля 2023
Метилфолат пить для снижения назначила?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
А сколько гомоцистеин, больше 5?
6,03 якщо я не помиляюся,бо вже цифри в голові перемішалися
So_so• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Это не очень большой. А лактат она смотрела, не помните?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Метилфолат пить для снижения назначила?
Метіл Гард
А_я_ЛОЖУ!• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дочке 2 года. Тоже нет понимания обращенной речи. Не знаю к кому едем,мы сами с Донецкой обл. невролог дала направление и все. Консультацию психиатра,ЭЭГ ночное,невролог,генетик. Сколько вашему ребёнку? Есть речь? У моей речи,звукоподражаний ноль. Очень надеюсь что это ЗПРР,так боюсь РАС((