Тролю як можу• 19 апреля 2023
Чим у вас застрелений обідній стіл?
Чим зараз покривають обідній стіл? На кожен день
Результат:
вже голосів:
37 (28.46%)
Клейонка
37 (28.46%)
Самі підкладки
30 (23.08%)
Результати
22 (16.92%)
Скатертина
4 (3.08%)
Скатертина+ підкладки
Янгол в камуфляжі• 19 апреля 2023
Поки є маленькі діти, то просто підкладки, щоб скатертину не стягнули. А взагалі раніше завжди була скатертина.
Марафетчица• 19 апреля 2023
У нас как такового отдельного нет, есть кухонный, я на нем и готовлю тоже, поэтому клеенка.
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Блондинка в Шоколаде• 19 апреля 2023
Мы на съёме. Тут все, что можно, застелила клеенкой.
Дома ничем не застилаю. Дома современная мебель и столешницы выносливые. А тут какая-то рухлядь крашеная.
Перша на селі• 19 апреля 2023
Прозрачное стекло, очень удобно и недорого, уже третий год лежит у нас на столе. Не скользит, не царапает стол. Совсем без ничего стол затирается
Диверсификация• 19 апреля 2023
В нас складний стіл, без нічого не зручно користуватися. Тому клейонка, підкладки не прижилися ((
І мені подобається весь час різні купую. Коли діти малі брала веселі кольори і малюнки
Марафетчица• 19 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Даже не заметно)
Борщик• 19 апреля 2023
Нічим, навіть підкладок немає. Верзаліт - ідеальний матеріал для стільниць. Навіть гарячий посуд без проблем ставлю.
Лунтик-паунтик• 19 апреля 2023
На дачі завжди стелю скатертину. Мені якось з нею душевніше. А вдома на столі немає нічого, максимум може хтось взяти і покласти звичайну паперову серветку. Вони в нас завжди на столі в органайзері.
Перша на селі• 19 апреля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Всегда скатертью.
Но с однотонных хочу переходить на цветные, так меньше видны пятна
в такой интерьер цветная не очень смотрится(
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Мне нравится :)
Перша на селі• 19 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Даже не заметно)
да оно классное, и внешний вид не портит, протер тряпочкой и все, порезы от ножа не остаются
Забрала і не сказала• 19 апреля 2023
Великий стіл для урочистостей - скатертиною.
Звичайний для щоденного споживання - плейсмати.
В нас різні режими дня, у будні ніколи не виходить разом за стіл сісти.
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ничем.
Макс на праздник скатерть хлопковая под декор
У нас с вами одинаковые кухни
😅😅
Перша на селі• 19 апреля 2023
Марафетчица• 19 апреля 2023
По теме, если за столом только едят, не готовят на нем, то скатерть красиво всегда. Но стирать тоже, наверное, придется часто. Лично у меня всегда работает закон заляпать свежепостеленную скатерть
Играю_на_кларнете• 19 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
такое не хотите? тряпочкой протер и все
Нет. :))