Пиу!Пиу!• 27 ноября 2025
Кажется, я нашла самый красивый туалетный столик в мире
Как вам?
40каградусная• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
Наводить красоту- так везде наводить.
Рожайтретьего• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
для кота
100pudov• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
Очень функциональное зеркало! Интересно, там подсветка есть?
Последний вагон• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
Писю смотреть
Джем Шакіри• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
це для тих, у кого ’дзеркальна’ хвороба)))
Непогодка• 27 ноября 2025
Цей столик, як бельмо на оці, в кожній новобудові, кожен дизайнер цю припанду ліпить, а сенс від нього? Якщо стоїть на ньому косметика - дратує, в середину крім розчоски нічого не влазить. А фарбуватися там темно
Жена аллигатора• 27 ноября 2025
Так а подсветка где? Сделать просто красиво может любой, а сделать функционально и красиво пока что вопрос.
НеКонец-Света• 27 ноября 2025
Мені не подобається - косметикою / парфумами не користуюся, розчісую волосся вранці в ванній після чищення зубів. Тільки пил збиратиме
Кавуся• 27 ноября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Никак. Внизу зеркало чтобы зачем?
Для коленок
Вообще в этой модели все прекрасно.
Ширина консоли, зеркало, удобнейший пуфик, похожий на румяна в стике...
Вообще в этой модели все прекрасно.
Звезда в шоке• 27 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Для коленок
Вообще в этой модели все прекрасно.
И цена , почти даром, всего 34 тыс
Я Головна• 27 ноября 2025
Ответ для100pudov
Блін, навіть не подумала б
жінка незаміжня• 27 ноября 2025
Ответ для100pudov
на фото не видно щоб була.
але є розетка в стіні тож власниця може сама підсвіткою заморочитись, повісити лампу на прищіпці наприклад :)
100pudov• 27 ноября 2025
Ответ дляжінка незаміжня
на фото не видно щоб була.
Так это не то. А вот если на зеркале встроенная подстветка - другое дело.
жінка незаміжня• 27 ноября 2025
Ответ для100pudov
ну я то це розумію :)
ще й дзеркало таке дивне. та частина що під столиком, буде постійно буцатись ногами, і взагалі навіщо вона там - достатньо (і дешевше) було б тільки верхньої частини