Олеся-1f8e• 19 апреля 2023

Дівчата, терміново: Гноїться нога у воїна після поранення «осколками».

Військовий 29 років, служив у 128 бригаді. Приймав участь у звільненні Херсона.
Отримав поранення ноги при виконанні бойового завдання.
Проходив лікування у Києві, встановили Ілізарова. Потім проходив реабілітацію у Мукачівському військовому госпіталі, лікування не дає результату. Нога гноїться. Він їздить лише відмічатися, його не ложать туди.
Ви все знаєте, можливо порадите найкращих травматологів або волонтерські організації які можуть допомогти?
Вдячна за всі відповіді
Чарочка діда• 19 апреля 2023
Ммм, а лікаря з Мукачево шукаєте?

автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Ммм, а лікаря з Мукачево шукаєте?
Не важливо, когось дуже хорошого, хто врятує ногу.
В шоколаде• 19 апреля 2023
Вам лучше в фб, к волонтерам. Там Вы скорее найдете помощь.
Чарочка діда• 19 апреля 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
В Дніпрі нормальних багато. Ви звідки?
Чарочка діда• 19 апреля 2023
А може на консультацію до гнійного хірурга краще? Вони таким займаються.
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
В Дніпрі нормальних багато. Ви звідки?
Закарпаття. Якби могла знайти лікаря і домовитися, то думаю поїхав би
Це знайомий чоловіка
Пані з калабані• 19 апреля 2023
Попросите направление на консультацию в ВМКЦ ЗР во Львове (это бесплатно). Там есть прекрасный травматолог Лось Дмитро. Если он на месте, конечно. https://uk.wikipedia.org/wiki/Лось_Дмитро_Володими...
Чарочка діда• 19 апреля 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
Це знайомий чоловіка
Зверніться в гнійну хірургію спочатку. Це скоріше їхній профіль
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
А як їх знайти?
Я підписана лише на волонтерів які рятують тварин

автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляПані з калабані
Щиро дякую!
В шоколаде• 19 апреля 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
А як їх знайти?
В строке поиска пишите ,,волонтеры,, или ,,нужна помощь,,
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Дякую) спробую
Пані з калабані• 19 апреля 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
Щиро дякую!
Удачи! Если он не на месте, обратитесь к другим специалистам ВМКЦ ЗР, для военных там всё бесплатно. И гнойная есть, берите только направление на консультацию по всем вопросам.
миссДавеча• 19 апреля 2023
вперше чую, що у Мукачівському військовому госпіталі лікування не дає результату і що його туди не кладуть. Зверніться в управління охорони здоров’я
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляПані з калабані
Дякую
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ длямиссДавеча
Так дивно, відгуки в гугл ідеальні
Не кую, не мелю• 19 апреля 2023
треба звернутися до лікарів-хірургів негайно! і скоріше за все, витягнути аппарат. Є така особливість організму, коли не приживається інородне тіло. Кожень день - це втрата шансів зберегти ногу, я знаю, про що кажу, на жаль.
автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дякую, обов‘язково
Голубая фишка• 19 апреля 2023
У Першому медоб’єднанні Львова операції роблять медичних закладах:
Лікарня Св. Пантелеймона (Миколайчука, 9)
Лікарня Св. Луки (Навроцького, 23)
Лікарня Св. Миколая (Пилипа Орлика, 4
Телефон 0800333003

автор Олеся-1f8e • 19 апреля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Лікарня Св. Луки (Навроцького, 23)
Лікарня Св. Миколая (Пилипа Орлика, 4
Телефон 0800333003
Дякую щиро
sky-labs• 19 апреля 2023
Ответ дляОлеся-1f8e
АСД-2.
Если нужно вышлю флакон
Своего не предлагать• 19 апреля 2023
Блин, гноится от аппарата? Остемиелит, трудно вылечить. Бакпосев и антибиотики подбирать нужно