Зайченя• 19 апреля 2023
Що змушує людей худнути?
Вражають історії, коли худнуть на 30,40 кг та більше.
Коли це 5-10 кг - зрозуміло. Наїли за зиму, наприклад. Малорухливий спосіб життя, депресія, яку заїдають. Людина взяла себе в руки і зайнялась собою.
А от коли це 30 та більше кг (не пов’язане з гормональними змінами та проблемами зі здоров’ям), тобто, людина живе з великою вагою не один місяць/рік. В неї вже певні звички, та й фізично важко почати займатись спортом, урізати порції, коли ти звик інакше жити.
Що дає поштовх таким людям? Вони для мене герої в якомусь сенсі. Адже набирається вага без зусиль, а щоб скинути - потрібна титанічна праця
Невидимка Майя• 19 апреля 2023
Жовчний, печінка, підшлункова, спина чи коліна летять.
Або людина наїла від депресії, а стала щаслива і їй не треба стільки жерти
Гопница-Советчица• 19 апреля 2023
Мене більше цікавить, що змушує людей набирати по 30 кг. Але мій чоловік не в змозі дати відповідь
Невидимка Майя• 19 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Або гормони або внутрішній пригнічений стан.
АнтиТанкист• 19 апреля 2023
Я свого часу схудла 50, а яка мотивація... Мабуть, набридла сама собі такою, захотілося нових вражень, познайомитися з хлопцем і не соромитися себе. До того знайомилась переважно онлайн, переписувалися і фото показувала тільки обличчя, а воно у мене не товсте було, так і не скажеш, що нижче така катастрофа. Кожне знайомство обривала, коли йшло до того, щоб побачитися у реалі, отакі страшенні комплекси. І навіть не пояснювала, що до чого. Коли зрозуміла, що це шлях у нікуди, взялася за себе. Пішло на це 7 місяців, я колись писала сюди про це.
Зайченя
• 19 апреля 2023
Це так важко - змінити свій образ життя. Ходити пішки, а не іздити. Не їсти після 18, коли декілька років (або й все своє доросле життя) їв на ніч. Розпочати бігати, скакати, качати прес, плавати…
годовасик• 19 апреля 2023
Нічо не змусило, ні особисте життя коту під хвіст, ні проблеми зі здоровям, я жирна
Гопница-Советчица• 19 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Третій варіант: відсутність культури харчування. Коли треба купити все, що можеш собі дозволити, і зжерти це.
Шалена красуня• 19 апреля 2023
Я себя чувствовала неуютно,не нравилось отражение в зеркале. Сбросила 22 кг,тяжело только сначала, пока желудок уменьшается ,ну и слабость была,когда прошла -вернулась к зарядке и прогулкам. Лет мне было за 40,ничего не обвисло,чувствую себя красивой,тонкой и более уверенной. Ну,это мой опыт,в гормоны,возраст, метаболизм не верила,про себя знала,что просто разъелась. Всем желающим- счастливого похудения и фигуры мечты!
Даю справку• 19 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А чаще всего просто обжорство и лень и равнодушие к своему внешнему виду и здоровью.
Чебураха з перцем• 19 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
це відбувається непомітно
якщо умовно з´їдати по зайвій шоколадці протягом дня кожний день то за мйсяць це 15000 зайвмх калорій, тобто 2 кг жиру, а за рік - 24 кг
Гопница-Советчица• 19 апреля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
це відбувається непомітно
Непомітно +3 розміри одягу не буває.
Шалена красуня• 19 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Воля нужна железная
У меня силы воли нет) мне важно ’проникнуться ’ и услышать какой то щелчок,не могу это объяснить. Я годами сидела на форумах не только худеющих ,но даже больше изучала,как едят худышки и вообще, как они к еде относятся, потому как понимала,что у меня перекос с отношением к еде. Для себя поняла, что худые люди на еде не зациклены.Когда прониклась -услышала щелчок,и смогла)
Околовита• 19 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
У всех по-разному. К примеру, долгоиграющая стрессовая ситуация. Изменить ситуацию нельзя, человек приспосабливается, но как-то компенсирует себе этот стресс. Кто-то пить начинает, кто-то ест лишнего. А в какой-то момент происходят изменения в организме, и откатить все до нормального становится ох как непросто.
ХвостПистолетом• 19 апреля 2023
для меня основным толчком стало когда переехала к сестре и мне сказали «ого,ты настолько младше,а больше в 2 раза»
Ну и питаться там как раньше просто не было возможности,они так не ели
+ работать начала,6 дней в неделю на ногах
за полгода сбросила половину веса
Это было 7 лет назад
за полгода сбросила половину веса
Это было 7 лет назад
Даю справку• 19 апреля 2023
Ответ дляЗайченя
Меня другое удивляет. Неужели женщины , которые набирают эти 30-40 кг не смотрятся в зеркало, не видят как они становятся толстыми и бесформенными, как нужно покупать одежду всё больших и больших размеров. Как становится трудно наклоняться, ухудшается здоровье и внешний вид. Неужели это не стимул для того чтобы привести себя в порядок, стать снова стройной, привлекательной и смотреть на себя в зеркало с удовольствием ?
Большой секретик• 19 апреля 2023
А для мене шок як можна було набрати тих зайвих 30-40 кг, якщо немає проблем зі здоров’ям. людина не дивилася у дзеркало весь цей час? Одяг безрозмірний? Це ж видно. Це ж люди напевно в дуже жорсткому депресняку и тільки те й роблять, що їдять.
Большой секретик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗайченя
Можна їсти після 18:00 і не набирати.
как тебе такое илон маск• 19 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А ви певно ніколи не мали зайвої ваги?
Я схудла на 30 кг, бо зрозуміла, що світ належить худим і отой весь боді позитив то всьо фігня
LIANA171185• 20 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Влюбиться надо. Самый действенный способ.
На мне не сработал.Влюбилась-набрала 10 кг.Потом,правда,похудела,но сам факт.
Милота• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
а я не сказать чтоб неуютно, просто как из кокона вылезла. Теперь не понимаю как я себя считала нормальной) очень пухлая была, даже сейчас за 60 плюс кг и уже бедра огромные, все в жир идет, сразу растет процент жира. Тоже именно что ела прилично, суп с хлебом, булки, перекусы, ежедневно был большой перебор по калоражу и здоровый организм конечно это все радостно складирует)