Леді Душка• 20 апреля 2023

Як можна переказати гроші, щоб отримувач не знав, хто відправник

В назві суть питання, якщо хтось допоможе порадою, буду вдячна
ЛолитаНеРазлита• 20 апреля 2023
через терминал?

из желе я• 20 апреля 2023
Через Монобанк анонимно можно отправлять.
Будет нарисован котик))
Bonya_A• 20 апреля 2023
З терміналу
автор Леді Душка • 20 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
Будет нарисован котик))
А как выбрать там опцию анонимности, мне никогда при создании платежа не предлагали ее)
Белочкой зови• 20 апреля 2023
Просто там вимагають ввести номер телефону відправника, а не ім´я.
Херсон це Україна• 20 апреля 2023
У сильпо есть приложение ’власний рахунок’
Марія В• 20 апреля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
через терминал?
Ні
Пушап Мі мі• 20 апреля 2023
Приват банк через терминал без карты. Покупаете левую симку. Но там лимит до 5 тысяч в день, включая комиссию
Морковна• 20 апреля 2023
Айбокс Моно поповнення карти за номером, але потрібно телефон знати ще
На яку карту потрібно, Приват?