Дівчина заглядєніє• 20 апреля 2023
Посоветуйте ревматолога в Киеве, в клинике
Направили нас в «лікарську практику» а там оказалось ревматолога нет. Куда съездить? Нужно ещё ЕНМГ стимуляційна
Советничаю тут• 20 апреля 2023
В обласнiй поліклініці 2 Нестеровський провулок, приймає ревматолог. Але за попереднім записом та електронним направленням від сімейного лікаря. Ще є ревматолог в обласній поліклініці (біля обласної лікарні), але туди більш за все теж потрібне направлення.
пАлАвинкА• 20 апреля 2023
Клініка сучасної ревматології. Тервартьян. Це гуру ревматології, треба чекати декілька місяців, все зайнято
Є сайт
Дівчина заглядєніє
• 20 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А адреса?
Дівчина заглядєніє
• 20 апреля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Є сайт
Ого.. нам не підійде) як все зайнято, це весь рік ходити тільки аналізи здавати, а лікувати вже тоеба. Там два тижні чекали , тут ще будемо..
пАлАвинкА• 20 апреля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Наберіть їх, може можна і раніше.
Советничаю тут• 20 апреля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
А адреса?
Нестеровський пров.13/19 та інша поліклініка Богоутівська,1
Дівчина заглядєніє
• 20 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Що турбує? Які симтоми ?
Направив лікар чорнобай з інституту ортопедії. Постійна біль вже два роки в чоловіка лучезапястного суглобу.. нічого поки не допомагало, тому ось лікуємся, але видно ще пів року будемо тільки по записом ходити за аналізами.. класно..
Бабуся мороз• 21 апреля 2023
Орлова в Добробуте на Святошине очень хорошая ревматолог. Но нейромиографию мне делали в другом месте доктор Пономаренко (клинику не помню, к сожалению)
Дівчина заглядєніє
• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Спасибо, нам в одном месте нужно, но все равно спасибо
Электричка• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Енмг мало хто правельно робить в Україні . Вибір не великий або Пономаренко або інститут Ромаданова Солоненко
Электричка• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
З яким питанням зверталися , шукаю ревматолога. Вартаньян розчарування
Бабуся мороз• 21 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
У меня мышцы болели и суставы. Назначила мне кучу анализов она, все в порядке кроме витамина Д, его пропила, суставы перестали болеть. А мышцы так и болят, фибромиалгия, лечусь теперь у невролога.
Электричка• 21 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Приймаєте ад ?
Бабуся мороз• 21 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Приймаєте ад ?
Да, Эсциталопрам. От болей не помогает, душевное состояние улучшилось сильно, но врач назначила еще Прегабалин, я пока его не начала пить.
Электричка• 22 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
У мене схода ситуація . Эсциталопрам не допоможе , потрібно дулоксетин
Бабуся мороз• 22 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
А вам он помогает? Я начинала пить Симоду(дулоксетин), не выдержала побочек, бросила. А Вам помогает он? Можете описать свои боли?
Электричка• 25 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
Знімає болі , перший тиждень теж буди побічні