КартаБезКомиссий• 20 апреля 2023
Лучшая рассыпчатая пудра это…?
КартаБезКомиссий
• 20 апреля 2023
Ответ дляmarata
Ось така )
Тільки закінчилась така.)
3 раза брала. Пока вона топ.
Це ж від шкіри ще залежить. На жирну шкіру вже багато років мінеральна мері кей. Дуже подобається, приховує пори і недоліки. Більше з цієї марки нічого не купую, а от пудра дуже зайшла. Можливо вже і в масмаркеті щось є, але я давно не купувала бо знайшла свою, як то кажуть.
А поговорить?• 20 апреля 2023
Шанель универсель, у меня она уже года 4 и все никак не закончится
Баба на горошині• 20 апреля 2023
Ответ дляmarata
Ось така )
А какой у вас оттенок?
Все смотрю на призму, но постоянно смущают цветные квадратики.
Баба на горошині• 20 апреля 2023
Ответ дляmarata
3-й, влітку й 4 спробувала якось - теж норм.
Спасибо, пойду тестить)
Я такая наивная• 21 апреля 2023
Только натуральные минеральные основы американских брендов, все люксовые пудры маме давно отдала